Obserwuj w Google News

„ZET Akustycznie” z Kamradem. Zaśpiewał wielki przebój „Flowers” Miley Cyrus [WIDEO]

1 min. czytania
01.03.2023 21:20
Zareaguj Reakcja

Kamrad wystąpił w „ZET Akustycznie”, gdzie artyści prezentują utwory w wyjątkowych akustycznych aranżacjach. Specjalnie dla słuchaczy Radia ZET niemiecki wokalista zaśpiewał m.in. swój wielki przebój „I Believe”, a także cover bijącego rekordy popularności hitu „Flowers”. Zobaczcie wideo!

Kamrad ZET Akustycznie
fot. Radio ZET

Kamrad to kolejny zagraniczny wokalista, który wziął udział w słynnym już cyklu „ZET Akustycznie”. W trakcie tych koncertów artyści prezentują wyjątkowe aranżacje swoich największych przebojów, a czasami także zaskakujące covery.

Redakcja poleca

Kamrad śpiewa „Flowers” Miley Cyrus. Koncert „ZET Akustycznie”

Kamrad to 25-letni artysta z Niemiec, który ma polskie korzenie. To właśnie z naszego kraju pochodzą jego rodzice i dziadkowie. Początki jego kariery muzycznej kariery nie należały jednak do najłatwiejszych, a sam twórca doświadczył zarówno wzlotów, jak i upadków. Wydał debiutancką płytę i supportował koncerty Nico Santosa czy Sunrise Avenue, ale rozstał się także z wytwórnią i managementem, a jego rodzice wzięli pożyczkę, żeby pomóc mu w rozwoju kariery.

Specjalnie dla słuchaczy Radia ZET Kamrad wykonał trzy utwory w zaskakujących aranżacjach. Piosenkarz zaprezentował najnowszy hit „Feel Alive” i swój największy dotąd przebój „I Believe”. Przygotował dla fanów coś wyjątkowego. W trakcie mini koncertu „ZET Akustycznie” zaśpiewał również cover utworu „Flowers” Miley Cyrus.

Jak mu poszło? Poniżej możecie zobaczyć cały występ Kamrada w „ZET Akustycznie”: