Obserwuj w Google News

Andrzej Piaseczny gościem Szymona Majewskiego. Rozmowa już w niedzielę w „Nie mam pytań”

1 min. czytania
14.10.2022 16:32
Zareaguj Reakcja

Andrzej Piasecznym pojawi się w „Nie mam pytań”. Słynny polski wokalista i obecnie juror „Tańca z gwiazdami” będzie gościem najbliższego odcinka audycji Szymona Majewskiego. Rozmowa na antenie Radia ZET już w niedzielę.

Andrzej Piaseczny
fot. VIPHOTO/East News

Andrzej Piaseczny w Radiu ZET. Będzie gościem „Nie mam pytań” Szymona Majewskiego

Andrzej Piaseczny to od lat jeden z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce. Może pochwalić się wieloma przebojami, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki.

Artysta pojawi się w najbliższą niedzielę, 16 października na antenie Radia ZET, gdzie porozmawia z Szymonem Majewskim. Słuchaj audycji „Nie mam pytań” w godz. 17:00-19:00. Wywiad będzie dostępny również w formie podcastu na player.radiozet.pl oraz w serwisie YouTube.

Redakcja poleca

„Nie mam pytań” to niedzielny program Radia ZET, w którym Szymon Majewski rozmawia z ludźmi ze świata kultury, sztuki, telewizji i polskiego show-biznesu. Wszystko po to, aby słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej, nieznanej dotąd strony.

Poniżej możesz posłuchać rozmowy z Wojciechem Chmielarzem, jednym z autorów najnowszego serialu Radia ZETNiech to usłyszą.

Znamy zwycięzców castingu na role w „Niech to usłyszą”. Ci słuchacze zagrają w naszym serialu