Obserwuj w Google News

Była żona Żory Korolyova o śmierci tancerza. Nie zdążył zrobić ważnej rzeczy

2 min. czytania
13.09.2023 16:28
Zareaguj Reakcja

Anna Kuznetsova, była żona Żory Korolyova, otworzyła się na temat śmierci tancerza. Zdradziła między innymi, że nie zdążył dać ukochanej córce prezentu, który dla niej przygotował.

Żora Korolyov
fot. TRICOLORS/East News

Żora Korolyov zmarł 21 grudnia 2021 roku. Utalentowany tancerz, doskonale znany między innymi z występów w " Tańcu z gwiazdami", odszedł w wieku zaledwie 34 lat. Nie wiadomo, jak była oficjalna przyczyna śmierci, ale "Super Express" informował o zapaleniu mięśnia sercowego. Smutną wiadomość przekazała partnerka Żory, Ewelina Bator. Korolyov wcześniej był w związku małżeńskim z Anną Kuznetsovą, w 20120 roku na świat przyszła ich córka Sonia. Była żona tancerza w rozmowie z portalem Jastrząb Post opowiedziała o tym, czego nie zdążył zrobić przed śmiercią.

Była żona Żory Korlyova o śmierci tancerza. Poruszające słowa Anny Kuznetsovej

W wywiadzie Anna Kuznetsova wspomniała ostatnie spotkanie z Żorą Korolyovem przed jego śmiercią. Niestety, tancerz nie zdążył wręczyć ukochanej córce prezentu, który przygotował na jej urodziny.

- Pamiętam. Mieliśmy dobre relacje, chociaż nasze ścieżki się rozeszły i postanowiliśmy nie być razem, ale mieliśmy, mamy wspaniałe dziecko, wspieraliśmy ją razem, ona była naszym wspólnym celem. Nasze ostatnie spotkanie odbyło się przed świętami Bożego Narodzenia i przed urodzinami Sonii, kiedy rozmawialiśmy o tym, jak przygotować dla niej imprezę urodzinową. On przygotował dla niej prezent, który chciał jej dać. I nie zdążył. Nie zdążył - opowiadała. Anna nie ukrywa, że choć rozwiodła się z Żorą, nadal bardzo przeżywa jego odejście.

Anna Kuznetsova wspomina Żorę Korolyova. Nadal za nim tęskni?

Była żona Żory Korolyova nie ukrywała, że jego śmierć była szokiem. Podkreśliła, jak wiele osób boleśnie odczuło jego odejście. - To był szok. To bolało. To było ogromne zaskoczenie. Gdy odchodzi młody, wspaniały, utalentowany człowiek, to boli. To było bardzo bolesne doświadczenie i przeżywamy to do tej pory. Ja nie wiem, czy to kiedykolwiek przejdzie. Może nie przejdzie nigdy. Zostały wspomnienia. To ogromna strata. Chciałabym, aby pamięć o nim pozostała na zawsze, bo wiem, że wiele osób go kochało. To jest bardzo trudne - podsumowała.

Nie przegap
Wspominamy-zmarłe-gwiazdy-serialu-M-jak-miłość
7 Zobacz galerię
fot. Piotr WYGODA/East News