Obserwuj w Google News

Ślub od pierwszego wejrzenia. Mama Łukasza stanowczo: "Ten program nie powinien istnieć"

2 min. czytania
02.12.2022 12:41
Zareaguj Reakcja

Ślub od pierwszego wejrzenia. Mama jednego z uczestników programu żałuje, że jej syn wziął w nim udział. Twierdzi, że taki format nie powinien istnieć w telewizji.

Anna Piechowicz
fot. anna.ana_p/Instagram

Anna Piechowicz to mama jednego z uczestników programu " Ślub od pierwszego wejrzenia". Jej syn Łukasz Kuchta związał się w show z Oliwią. W sieci huczało od opinii, że gdyby nie matka pana młodego, para miałaby spore szanse ułożyć sobie razem życie. Niestety małżeństwo nie przetrwało.

Ślub od pierwszego wejrzenia. Mama Łukasza: "Ten program nie powinien istnieć"

Piechowicz wykorzystała udział syna w eksperymencie telewizyjnym w stu procentach. Zaistniała w mediach społecznościowych i chociaż od emisji programu minęło już sporo czasu, nadal realizuje się jako influencerka.

Redakcja poleca

Bez udziału Łukasza w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" mamie młodego mężczyzny zapewne byłoby trudniej uzbierać pokaźne grono 50 tysięcy followersów, których widzimy na jej Instagramie. Mimo to Piechowicz wypowiada się bardzo negatywnie o programie, któremu zawdzięcza spory zastrzyk popularności.

Anna Piechowicz ostro o "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

Jak podaje Plotek, mama Łukasza chętnie komentuje posty na grupie fanów programu na Facebooku. Jest w nich bardzo krytyczna. Napisała nawet, że eksperyment powinien w ogóle nie istnieć, bo jest nieporozumieniem.

- Ten program w ogóle nie powinien mieć nigdy miejsca. Tak oceniam to z perspektywy czasu i własnych doświadczeń - pisze Piechowicz w kontekście dyskusji o zakończeniu ostatniego sezonu show.

Instagramerka szybko jednak została wypunktowana przez stałych widzów programu. Komentujący zarzucają jej hipokryzję i frustrację po utracie zainteresowania swoją osobą. Piechowicz twierdzi jednak, że to bzdury. - Tyle zainteresowania, co mam, mi wystarczy. Ja byłam w tym od środka, więc wiem, z czym to się wiąże. Drugi raz z pewnością odradzałabym synowi udział w eksperymencie - pisze mama Łukasza.

RadioZET.pl/Plotek