Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski traci pracę. Znika z programu "Twoja twarz brzmi znajomo"

Patryk Wołosz
2 min. czytania
23.12.2022 17:51

Po trzech latach Michał Wisniewski kończy swoją przygodę z programem "Twoja twarz brzmi znajomo". O jego odejściu poinformowała stacja Polsat. Na razie nie wiadomo, kto zastąpi go w roli jurora.

Michał Wiśniewski traci pracę. Znika z programu "Twoja twarz brzmi znajomo"
fot. VIPHOTO/East News

Michał Wiśniewski po raz pierwszy zasiadł w fotelu jurora w 15. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie pokochali go, ponieważ umiejętnie rozładowywał atmosferę, a uczestnicy za to, że nie szczędził im cennych rad. Lider "Ich Troje" związany był z programem Polsatu przez trzy lata. W 18. sezonie już go nie zobaczymy.

Stacja Polsat dziękuje Michałowi Wiśniewskiemu za te trzy ostatnie wspaniałe sezony świetnej współpracy i udział we wspólnym sukcesie programu — czytamy w oficjalnym komunikacie stacji.Zobacz także: Zmiana zasad w "Twoja twarz brzmi znajomo". Obok gwiazd zwykli uczestnicy

"Twoja twarz brzmi znajomo". Michał Wiśniewski odchodzi z programu

O tym, że piosenkarz nie pojawi się w 18. sezonie "Twoja twarz brzmi znajomo" poinformowano fanów także za pośrednictwem Instagrama. Na oficjalnym profilu polsatowskiego show pojawiło się krótkie oświadczenie, w którym podziękowano Wiśniewskiemu za współpracę.

Michał Wiśniewski po 3 wspaniałych edycjach żegna się z programem @twojatwarzbrzmiznajomo. Michał, dziękujemy za te wszystkie emocje oraz piękne wspólne momenty. Do zobaczenia! — napisano pod serią zdjęć, przedstawiających muzyka na planie programu.

Informacja o odejściu jurora poruszyła, a zarazem podzieliła widzów. W sekcji komentarzy jedni twierdzili, że to ogromna strata, a inni cieszyli się, że w programie pojawi się ktoś nowy.

—Nie. Wielka szkoda. Jedyny prawdziwy —pisała rozżalona fanka.

No i dobrze. Nic ciekawego nie wniósł — twierdził ktoś inny.

Wśród komentujących znalazła się również osoba, która zadała bardzo istotne pytanie:

—To kto będzie zamiast niego?

Na razie stacja Polsat nie zdradziła swoich planów. Na próżno szukać odpowiedzi w oficjalnych komunikatach. Wygląda więc na to, że widzowie jeszcze przez jakiś czas będą musieli żyć w niewiedzy. Na szczęście premiera nowego sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo" jest tuż-tuż. Nowe odcinki najprawdopodobniej zostaną wyemitowane wiosną 2023 roku.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl/Instagram: @twojatwarzbrzmiznajomo