Obserwuj w Google News

Maffashion przeszła operację nosa. Teraz mówi o komplikacjach

2 min. czytania
20.01.2023 17:36
Zareaguj Reakcja

Kilka lat temu Maffashion przeszła operację, która polegała na wyprostowaniu przegrody nosowej. Zdecydowała się na nią ze względu na dotkliwe problemy ze zdrowiem. Okazuje się jednak, że po operacji blogerka musiała poradzić sobie z pewnymi komplikacjami. O wszystkim opowiedziała na Instagramie.

Maffashion przeszła operację nosa. Teraz mówi o komplikacjach
fot. Jan Bielecki/East News

Julia Kuczyńska, która zrobiła karierę szafiarki, kryjąc się pod pseudonimem Maffashion, przez długi czas musiała radzić sobie z dolegliwościami, które były skutkiem krzywej przegrody nosowej. Blogerka skarżyła się, że choć jej nos wyglądał zupełnie normalnie, ona sama miała trudności z oddychaniem. Dodatkowo dokuczały jej częste bóle głowy, gorączka i przeziębienia. W końcu przyszedł Maffashion zdecydowała się zasięgnąć porady lekarza.

Okazało się, że jest bardzo źle. Moja przegroda jest całkowicie krzywa, mam przerośnięte małżowiny nosowe, a sam nos w środku zarośnięty tkanką. Do tego stopnia, że przerośnięta tkanka znajdowała się w okolicach zatok, uciskając je (stąd te bóle) — wyjaśniła na Instagramie.

W końcu blogerka zdecydowała się na operację. Dzięki niej pozbyła się opisanych wyżej problemów, lecz nie obyło się bez pewnych komplikacji.

Zobacz także: Metamorfoza Maffashion. Fani zachwyceni różowymi włosami celebrytki [ZDJĘCIA]

Maffashion skarży się na problemy po operacji. Przez dwa miesiące nie mogła się uśmiechać

Niedawno blogerka zorganizowała w mediach społecznościowych małe Q&A. Jeden z internautów zapytał ją o polecenie specjalisty, do którego mógłby się udać z podobnym problemem. To skłoniło Maffashion do podzielenia się z fanami pewnymi spostrzeżeniami na temat operacji, którą przeszła. Blogerka szczerze opowiedziała o komplikacjach, z którymi mierzyła się w czasie rekonwalescencji.

Nos na początku wygląda turbo "inaczej". Odrętwiała jest także cała jego okolica. Ja nie mogłam przez dwa miesiące normalnie się uśmiechnąć — zwierzyła się influencerka.

Przyznała też, że długość okresu, w którym nos się regeneruje, jest kwestią indywidualną. U niej zajęło to aż półtora roku.

Na przestrzeni tego czasu nosek na zmianę był ok albo puchł jak ziemniak. Natomiast od razu zniknęły mi wszystkie dolegliwości, szczególnie uciążliwe migreny — dodała.

Maffashion-przeszła-operację-Opowiedziała-o-problemach
fot. Screen/Instagram: @maffashion_official

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @maffashion_official