Obserwuj w Google News

Księżna Kate zachwyciła stylizacją na przyjęciu. "Wygląda jak przyszła królowa"

Patrycja Chudolińska
1 min. czytania
12.12.2019 16:15
Zareaguj Reakcja

Księżna Kate po raz kolejny zachwyciła wszystkich na przyjęciu dyplomatycznym. Jej olśniewająca kreacja przykuwa wzrok, a szczególną uwagę zwraca element na głowie.

księżna Kate
fot. Mary Schwalm/Associated Press/East News

Księżna Kate zachwyciła na przyjęciu u królowej

Księżna Kate i książę William pojawili się na przyjęciu dla dyplomatów organizowanym na królewskim dworze. Żona następcy tronu prezentowała się olśniewająco. Internauci w mediach społecznościowych Pałacu Kensington podkreślają, że już teraz wygląda jak przyszła królowa.

Uroczyste przyjęcia dyplomatyczne w Pałacu Buckingham organizowane jest co roku przed świętami. Rok temu Kate założyła na tę okazję białą, długą suknię zdobioną kryształkami. Tym razem postawiła na czerń. Szczególną uwagę gości zwrócił jednak element na jej głowie, który księżna założyła już kolejny raz.

Tiara księżnej Diany

Księżna Kate swoją głowę przyozdobiła elegancką tiarą Lover's Knot, którą dawniej nosiła księżna Diana. Do sukni przypięła natomiast wyjątkową broszkę - Royal Family Order - czyli najwyższe odznaczenie, jakie w rodzinie królewskiej mogła otrzymać od królowej Elżbiety II.

Obserwatorzy brytyjskiej rodziny królewskiej chwalą wygląd księżnej na Instagramie.

- Jak cudownie!

- Piękna księżniczka.

- Wygląda jak przyszła królowa, którą wkrótce będzie. Olśniewająco! - komentują fani.

RadioZET.pl/PCh