Obserwuj w Google News

Justyna Steczkowska w The Voice of Poland: "Stres mnie wykańczał"

2 min. czytania
10.11.2022 12:03
Zareaguj Reakcja

Justyna Steczkowska po kilkusezonowej przerwie wróciła do trenowania uczestników w "The Voice of Poland". Zdobyła się na szczere wyznanie w programie.

Justyna Steczkowska
fot. Jan Bogacz / TVP / mat. prasowe

Justyna Steczkowska zadebiutowała jako trenerka w drugiej edycji "The Voice of Poland". Artystka wróciła do jurorowania w 4. i 5. serii programu, a potem zrobiła sobie od niego dłuższą przerwę. Przez dwie ostatnie edycje ponownie pomaga artystom w szukaniu swojej muzycznej drogi.

Justyna Steczkowska w The Voice of Poland: "Stres mnie wykańczał"

Półfinał 13. edycji "The Voice of Poland” zbliża się wielkimi krokami. Spośród 8 półfinalistów widzowie i trenerzy wybiorą cztery osoby, po jednej z każdej drużyny, które podczas wielkiego finału będą walczyły o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, kontrakt płytowy oraz 50 tysięcy złotych.

Redakcja poleca

Ostatnia prosta przed wielkim finałem okraszona jest wielkimi emocjami, z którymi poradzić sobie będą musieli uczestnicy talent show Dwójki. Justyna Steczkowska, wspominając początki swojej kariery, wyznała, że stres związany z występami przed publicznością wprost ją paraliżował.

The Voice of Poland. Półfinał programu już w najbliższą sobotę

- Zobacz, jak stres robi ci masakrę ze wszystkich twoich umiejętności. Pamiętam, jak grałam na skrzypcach przez wiele lat i stres mnie tak wykańczał, że miałam zaledwie połowę tych umiejętności, które tak naprawdę miałam w realnym życiu. Stres mnie tak wykańczał, że czułam się coraz słabsza. To jest straszne... - zdradziła Justyna Steczkowska na planie 13. edycji "The Voice of Poland”.

Wyznanie trenerki szybko skomentował Marek Piekarczyk, który z troską zaznaczył - Dlatego zawsze ci mówiłem, żebyś nie grała na skrzypcach. Nie lubię, jak grasz na skrzypcach, bo jesteś wtedy zestresowana - zasygnalizował pół żartem, pół serio.

Czy półfinalistom 13. edycji "The Voice of Poland” uda się okiełznać emocje i opanować stres? Kto przejdzie do wielkiego finału muzycznego talent show? Odpowiedź już w najbliższą sobotę 12.11.2022 roku o godzinie 20:00 w TVP2.