Obserwuj w Google News

Britney Spears z uśmiechem wymachuje nożami. „Ona potrzebuje pomocy”

2 min. czytania
26.09.2023 22:43
Zareaguj Reakcja

Britney Spears zamieściła niepokojące nagranie, na którym stojąc w bieliźnie wymachuje dwoma nożami kuchennymi. Internauci nie kryją swojego zaniepokojenia.

Britney Spears z uśmiechem wymachuje nożami. „Ona potrzebuje pomocy”
fot. instagram.com/britneyspears

Britney Spears przechodzi trudny okres. Wokalistka wiele lat walczyła w sądzie z własnym ojcem, by uwolnić się spod jego kurateli. Gdy jej się to udało, nadszedł kolejny kryzys. Po zaledwie 14 miesiącach od zawarcia związku małżeńskiego Spears postanowiła rozwieść się z mężem. Na jej instagramowym profilu pojawia się coraz więcej niepokojących nagrań, a internauci zastanawiają się, czy autorka hitu „Toxic” nie potrzebuje pomocy specjalisty.

Zobacz też:  Britney Spears znów zakochana? Wpadła w ramiona typa spod ciemnej gwiazdy

Britney Spears z nożami. Fani boją się o swoją idolkę

Britney Spears od kilku lat wrzuca na swojego Instagrama nagrania, na których tańczy w swoim domu w samej bieliźnie. Tego typu treści stanowią aktualnie największą część tego, co udostępnia. Internauci zdążyli się już przyzwyczaić do dziwacznych postów gwiazdy, jednak tym razem ta dodała do swojego instagramowego show niepokojący element – dwa duże noże kuchenne.

Spears napisała, że noże, które widać na nagraniu nie są prawdziwe. Wyglądają jednak na zabrane prosto z kuchni, dlatego widok wokalistki energicznie wymachującej tymi narzędziami, może wywoływać niepokój. Internauci dali temu wyraz na portalu X (Twitterze), bo od jakiegoś czasu możliwość komentowania wpisów Britney na Instagramie jest wyłączona.

Redakcja poleca

Czy Britney Spears potrzebuje pomocy? Jest już całkiem sama

Przez lata nad Britney Spears opiekę sprawował jej ojciec, jednak po zdjęciu z niego obowiązku kurateli, najbliższą osobą dla wokalistki stał się mąż. Para była ze sobą już od kilku lat, jednak dwa miesiące po pierwszej rocznicy ślubu ogłoszono rozwód. Pojawiły się plotki, że Spears zdradziła męża.

Gwiazda została więc w swojej willi sama. Na X możemy przeczytać, że internauci niepokoją się o jej stan psychiczny. - Normalna osoba nie wymachuje nożami w majtkach i nie wrzuca tego do sieci; - Ona potrzebuje pomocy; - Zagubiła się, niech ktoś się nią zajmie; - Uwolnienie Britney było złą decyzją. Nie ma jeszcze uporządkowane w głowie – czytamy w komentarzach, które chwilę po udostępnieniu przez gwiazdę nagrania w sieci, zaczęły pojawiać się na X.

Nie przegap
Tomasz Preniasz-Struś, Joanna Borysewicz, Mike Tyson
10 Zobacz galerię
fot. niutek0YouTube, Diana Domin/East News, Tonya WiseLondon Ent/Splash/EAST NEWS