Obserwuj w Google News

Mateusz Ziółko na zdjęciach z piękną żoną. To była Miss Polonia

Redakcja
2 min. czytania
04.03.2019 14:20
Zareaguj Reakcja

Mateusz Ziółko stara się chronić prywatność swojej rodziny, nieczęsto zatem mamy okazję oglądać go w towarzystwie żony i dzieci. Ich wspólne zdjęcia można jednak zobaczyć w sieci. Była Miss Polonia zachwyciła internautów urodą.

Mateusz Ziółko na zdjęciach z piękną żoną. To była Miss Polonia
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Mateusz Ziółko to utalentowany wokalista i pianista, któremu rozgłos przyniosły sukcesy w programach muzycznych. Muzyczną przygodę rozpoczął w wieku zaledwie 15 lat, zakładając zespół De Vils. W 2012 roku grupa wzięła udział w polsatowskim show „Must Be The Music” i dotarła do półfinału.

Cztery lata wcześniej Mateusz, występując solo, zajął czwarte miejsce w „Mam Talent”. Można go było również zobaczyć w teleturnieju „Jaka to melodia?”, w którym pełnił funkcję solisty.

Prawdziwy sukces przyniósł mu udział w trzecim muzycznym programie, „The Voice of Poland”, w 2013 roku. Ziółko trafił do drużyny Marka Piekarczyka, następnie został „skradziony” przez Marię Sadowską i ostatecznie zajął pierwsze miejsce w finale. Wygrana pozwoliła mu na podpisanie kontraktu płytowego i wylansowanie takich hitów jak „W płomieniach” i „Szkło”. W 2018 roku został zwycięzcą show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wygraną w wysokości 100 tysięcy złotych przekazał na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum.

ZOBACZ: Mateusz Ziółko jako Grzegorz Markowski w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Mateusz Ziółko na zdjęciu z żoną

W czerwcu 2017 roku Mateusz Ziółko wziął ślub z Marianną Sokołowską, z którą  ma dwóch synów, Jana i Jakuba. Ma również dwóch synów pochodzących ze związku z pierwszą żoną, Jadwigą Bukowską. Jak wyznał sam wokalista w wywiadzie dla „Flesza”:

– Tak mnie nazywają, bo mam czterech synów, to jest naprawdę niezła banda. Wszyscy czterej mają też talent muzyczny. Mój najstarszy syn łapie się za gitarę, a młodsi pięknie śpiewają, czasami nawet moje piosenki. Ale nie będę im niczego narzucał.

Mateusz stara się oddzielać życie prywatne od kariery i nieczęsto pokazuje się publicznie z żoną, która jest również jego menadżerką. Wspólne zdjęcia z mężem regularnie publikuje natomiast Marianna. Internauci nie kryją zachwytu zarówno nad pięknie wyglądającą parą, jak i samą żoną piosenkarza. Trudno się dziwić, wszak ukochana Mateusza w 2009 roku otrzymała tytuł Miss Polonia Ziemi Sądeckiej.

Mateusz Ziółko z żoną
fot. Instagram:@marianna_sokolowska_ziolko
Marianna Sokołowska Ziółko
fot. Instagram:@marianna_sokolowska_ziolko
Mateusz ziółko z małżonką
fot. Instagram:@marianna_sokolowska_ziolko

RadioZET.pl/MF