Obserwuj w Google News

Top Model: Dawid Woliński przeszedł metamorfozę przed finałem. Co ma na głowie?

Judyta Wanicka
1 min. czytania
21.11.2019 16:53
Zareaguj Reakcja

Dawid Woliński zmienił kolor włosów. Kilka dni przed finałem 8. edycji "Top Model" juror przefarbowała się na bardzo jasny blond. Platynowy Dawid Woliński pochwalił się swoja metamorfozą na otwarciu butiku w Warszawie.

Dawid Woliński
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Dawid Woliński jest jednym z najpopularniejszych projektantów mody w Polsce. Jego kolekcje nowszą gwiazdy, a kolejne pokazy odbijają się szerokim echem w mediach. Projektant znany jest również z programów telewizyjnych, głównie z emitowanego w TVN "Top Model", w którym występuje w roli jurora. Razem z Joanną Krupą, Marcinem Tyszką i Katarzyną Sokołowską oraz dobrym duchem program, Michałem Pirógiem, Dawid Woliński weźmie udział w wielkim finale 8. edycji "Top Model". Już w poniedziałek, 25 listopada, widzowie zobaczą projektanta w zupełnie nowej odsłonie.

Top Model 8: Joanna Krupa nie pojawi się w finale. Wiemy, kto ją zastąpi. To telewizyjna gwiazda  

Dawid Woliński z "Top Model" został platynowym blondynem

Dawid Woliński tuż przed finałem "Top Model 8" postanowił poddać się fryzjerskiej metamorfozie. Juror przefarbował włosy na platynowy blond. Dotychczas designer eksperymentował głównie z cięciem włosów. Ostatnio można go było zobaczyć w równo przyciętej i zaczesanej do przodu grzywce. Na otwarciu jednego z warszawskich butików Dawid Woliński pojawił się jednak w zupełnie inaczej ułożonych włosach i jaskrawym blondzie. 

Dawid Woliński
fot. TRICOLORS/East News
Dawid Woliński
fot. TRICOLORS/East News

RadioZET.pl/jw