Zamknij

Szymon Hołownia dał dowód proekologicznej postawy. Fani zachwyceni pomysłem

22.07.2020 21:29

Szymon Hołownia od kilku miesięcy kojarzony jest już nie jako dziennikarz czy prezenter, ale przede wszystkim polityk i kandydat na prezydenta z ostatnich wyborów. Znany jest ze swojej proekologicznej postawy, a właśnie dał jej dowód.

Szymon Hołownia
fot. Marek Lasyk/Reporter/EAST NEWS

Szymon Holownia to jeden z tych kandydatów w minionych wyborach prezydenckich, który swoje poglądy na ekologię akcentował dość mocno. teraz, kiedy po wyborach opadł już kurz (i przyszedł czas na pochwalenie się zebranymi plakatami i bannerami), Hołownia dał dowód swojej proekologicznej postawy: postarał się o dokładną zbiórkę bannerów i poddał je upcyklingowi. W wyniku tych działań powstały torby z jego wizerunkiem.

Szymon Hołownia na torbie na zakupy

Oczywiście przerabianie bannerów nie jest już wcale nowym pomysłem, ale możemy się zgodzić, większość kandydatów raczej byłaby niechętna pomysłowi, żeby ktoś nosił torbę z ich twarzą (albo kawałkiem) i na przykład wrzucał do niej ziemniaki. A Szymon Hołownia nie miał nic przeciwko temu i takimi torbami pochwalił się w sieci. Jak zdradził, dochód ze sprzedaży wesprze działalność jego ruchu - Polska 2050.

"Kampania się skończyła, ale zostały po niej banery. Zamiast je wyrzucać - na razie z pierwszego tysiąca - ekipaszymona.lodzkie uszyła super torby! Unikatowa i limitowana pamiątka po tej kampanii, a zarazem kolejny krok naprzód: każda torba to cegiełka na działanie ruchu Polska 2050, dzięki któremu zmienimy nasz kochany kraj i następnym razem wygramy!" - napisał Hołownia.

Jego fani są pomysłem zachwyceni i nie szczędzą miłych słów:

"Robi Pan tyle wspaniałych rzeczy - również dla środowiska, które z pewnością przełożą się na ogromny sukces w przyszłości. Zmianę zaczyna się od najmniejszych rzeczy. Takiej działalności nie będzie można zakwestionować" - komentuje internautka.

loader

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS