Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: Ilona i Adrian rozstali się: "To jest ostatnie nasze wspólne zdjęcie" [FOTO]

2 min. czytania
20.04.2021 10:58
Zareaguj Reakcja

Adrian i Ilona z 6. edycji "Rolnik szuka żony" rozstali się. O zakończeniu związku poinformował Adrian Berkowicz za pomocą Instagrama. "To jest ostatnie nasze wspólne zdjęcie" - napisał rolnik.

Adrian i Ilona
fot. Screen YouTube

Adrian Berkowicz i Ilona Kurzeja z 6. edycji "Rolnik szuka żony" uchodzili za zgraną parę. Obydwoje uzupełniali się i wspierali w swoich pasjach. Jakiś czas temu pojawiły się informacje w mediach o ich kryzysie. Wtedy para zdementowała te doniesienia, publikując urocze, całuśne zdjęcie. Niestety, wygląda na to, że ich związek to już przeszłość. Na Instagramie Adriana pojawiło się wspólne zdjęcie z Iloną, jak się okazuje, ostatnie.

Redakcja poleca

Rolnik szuka żony: Ilona i Adrian rozstali się: "To jest ostatnie nasze wspólne zdjęcie" [FOTO]

Rolnik w obszernym wpisie zdradził, że ich związek dobiegł końca.

"To jest ostatnie Nasze wspólne zdjęcie...Aby uniknąć spekulacji, z przykrością chciałem Was poinformować, że Nasz związek się zakończył. Jak to w każdej relacji bywa, są lepsze i gorsze chwile. Na szczęście po czasie zostaną tylko te dobre wspomnienia" - napisał Adrian.

Berkowicz podziękował za wszystko swojej byłej już dziewczynie.

"Chciałbym podziękować Ilonie za wszystkie wspólnie spędzone chwile, za wspomnienia, za ciekawych ludzi, których poznałem dzięki Niej, za czas, który mi poświęciła, za pasje do koni, która dzięki Niej u mnie się rozwinęła, za wszystko, co mogłem się od Niej nauczyć. Niestety Nasze drogi się rozchodzą, lecz mam nadzieję, że pozna tą właściwą osobę, z którą będzie szczęśliwa. tym momencie hejt nie jest nam potrzebny, liczymy na Wasze wsparcie, zrozumienie oraz dobre słowo" - napisał rolnik.

Pod postem Adrian dostał mnóstwo wsparcia od fanów. Ci pochwalili go również za to, że potrafił napisać o rozstaniu z Iloną z klasą.