Zamknij

Pudelek: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub. "Wesele będzie trwało trzy dni"

14.09.2020 12:25

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub. Jak czytamy w  serwisie Pudelek.pl narzeczeni powiedzą sobie "Tak" w pięknej Grecji.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
fot. Piotr Molecki/ East News

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens planują się pobrać. Jak donosi Pudelek.pl projektantka i producent telewizyjny powiedzą sobie "Tak" w pięknej Grecji. Uroczystość ma odbyć się na przełomie września i października.

"Joasia i Rinke wezmą ślub w Grecji na przełomie września i października. Na liście gości jest kilkadziesiąt osób z show biznesu. Mimo że gośćmi będą sami zamożni ludzie, to młoda para funduje wszystkim samolot i to Rinke zapłaci za przeloty" - mówi w rozmowie z Pudelkiem osoba z otoczenia Joanny Przetakiewicz.

Pudelek.pl: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub

Ponoć wesele ma trwać aż trzy dni.

"Przetakiewicz traktuje to wesele jako event życia. Wesele będzie trwało 3 dni i ma przyćmić wszystkie dotychczasowe w show biznesie. Zaproszonych jest jedynie 38 osób - sama "śmietanka", w tym m.in. Edward Miszczak z narzeczoną. Będzie to ich pierwsze oficjalne wspólne wyjście i dlatego Joanna liczy, że jej wesele będzie zapamiętane. Oprócz gwiazd telewizji będzie też elita finansowa, co odzwierciedla środowisko, w którym oboje się obracają" - czytamy na Pudelku. Na weselu bawić się mają m.in. Edward Miszczak oraz Aldona Wejchert.

Joana Przetakiewicz i Rinke Rooyens są razem od trzech lat. Jak mówiła projektantka w wywiadzie dla "Pani" ich pierwsza randka była bardzo romantyczna.

"To było 14 grudnia 2017 roku. Uprzedziłam go, że wkrótce wyjeżdżam na dłużej, więc lepiej, żebyśmy potraktowali to jako spotkanie z serii romantycznej kolekcji chwil. Od progu zaniemówiłam! Mnóstwo zapalonych świec, kadzidełka, setki kwiatów, muzyka, szampan i truskawki. Tego wieczoru Rinke oddziaływał na wszystkie moje zmysły. Nie spodziewałam się aż tak wielkiej czułości. Bliskości" - mówiła Joanna Przetakiewicz w wywiadzie dla "Pani".

loader

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl/ Pudelek.pl