Obserwuj w Google News

Ola Domańska zdradziła imię syna. "Imię gender, neutralne"

2 min. czytania
21.06.2022 11:46
Zareaguj Reakcja

Ola Domańska w październiku 2021 roku została mamą wyczekanego chłopca. Gwiazda informowała wtedy swoich fanów, że chce, aby chłopiec miał imię neutralne płciowo. Dopiero teraz Ola zdradziła, jakie imię dostał malec.

Ola Domańska
fot. Instagram.com/ Ola Domańska

Ola Domańska kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą. Gwiazda i jej partner przywitali na świecie wyczekanego synka. Aktorka na pytania fanów o imię dziecka, odpowiadała, że jest ono neutralne płciowo.

"Imię gender neutralne, moi mili hejterzy, to nie jest żaden wybryk natury. Takim imieniem jest na przykład Alex, Kai, Max, Eli, Ari, Ariel, Aron, Sasha. Czy są one wydziwaczone? Dziękuję ci losie, że moje życie obfituje w takie chwile, wydarzenia i ludzi, dzięki którym czyjeś imię nie jest dla mnie powodem do niezdrowej ekscytacji. Życzę wam jak najlepiej i dużo akceptacji" - informowała jakiś czas temu.

Zobacz też:  Aleksandra Domańska nie ochrzci syna. „Ja nie chcę być w takiej wspólnocie”

Ola Domańska zdradziła imię syna. "Imię gender, neutralne"

Dopiero teraz aktorka zdradziła, jakie imię dostał chłopiec. Domańska opublikowała instagramowy post, w którym napisała:

"Cześć. Mam na imię Aleksandra. Jestem mamą Ariela. Artystką serca. Kobietą poszukującą, próbującą, doświadczającą, popełniającą błędy. Jestem. Oddycham. Zmieniam się. Mienię się milionem barw" - czytamy.

Domańska nie ukrywa, że synek Ariel jest jej oczkiem w głowie.

"No słuchajcie nadszedł ten moment, w którym to informuję wszem i wobec, że kurka totalnie TOTALNIE STRACIŁAM GŁOWĘ DLA SWOJEGO SYNECZKA. Jakby… Przepływ miłości między nami jest tak intensywny w swej najczystszej, gwiezdnej, mistycznej postaci, że ledwie łapie oddech" - pisała Ola.

Aleksandra Domańska dała się poznać fanom, grając m.in. w serialu "O mnie się nie martw". Wcieliła się w nim w ambitną prawniczkę. Fani kojarzą ją również z programu "Ameryka Express", w którym doskonale poradziła sobie, wykonując mnóstwo trudnych zadań.

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS