Obserwuj w Google News

Ola Domańska opowiedziała o porodzie. Tuż po urodzeniu syna zostawił ją partner

2 min. czytania
07.07.2022 12:50
Zareaguj Reakcja

Ola Domańska w październiku 2021 roku po raz pierwszy została mamą wyczekanego synka - Ariela. Choć aktorka ostrożnie dawkuje informacje o swoim życiu prywatnym, w rozmowie z Justyną Nagłowską, zdecydowała się opowiedzieć o trudnych chwilach po porodzie. Niestety, tuż po urodzeniu chłopca aktorkę zostawił partner.

Ola Domańska
fot. Instagram.com/ Ola Domańska

Ola Domańska w ubiegłym roku po raz pierwszy została mamą. Gwiazda i jej partner przywitali na świecie synka. Ola długo nie zdradzała imienia chłopca, natomiast wiadomo było tylko tyle, że nazwała go "imieniem neutralnym płciowo" - czyli Ariel. Aktorka dość ostrożnie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Teraz uchyliła rąbka tajemnicy i opowiedziała o trudnych chwilach po porodzie. W podcaście Justyny Nagłowskiej podkreśliła, że tuż po urodzeniu nie zalała ją fala miłości do swojego dziecka.

Zobacz też:  Aleksandra Domańska nie ochrzci syna. „Ja nie chcę być w takiej wspólnocie”

Ola Domańska opowiedziała o porodzie. Tuż po urodzeniu syna zostawił ją partner

"Jak miałam Ariela w ramionach po raz pierwszy, jak się urodził, to niestety nie zalała mnie fala miłości. Trzymałam jakiegoś malutkiego człowieka w swoich ramionach i Maria Romanowska mówi mi, że to jest właśnie mój syn, a ja po prostu nic nie czuję, nic"– wyznała w podcaście Justyny Nagłowskiej.

Mało tego, gwiazda serialu "Mecenas porada" musiała zmierzyć się z tym, że jej partner zostawił ją na miesiąc, tuż po porodzie.

"Dla niego to było niezwykle trudne, tak trudne, że zamknął drzwi z drugiej strony i nie było go przez miesiąc i ja to totalnie rozumiem. I teraz to totalnie rozumiem, a wtedy szukałam jakiejkolwiek pomocy i włączałam twój podcast o macierzyństwie. A wtedy nie potrafiłam poprosić o tę pomoc, bo się wstydziłam, że jestem kobietą, którą zostawił facet z miesięcznym dzieckiem" - powiedziała Ola w podcaście Justyny Nagłowskiej.

Mimo, ze rodzice małego Ariela mieszkają ze sobą pod jednym dachem, ponoć nie są już ze sobą w związku.

Ola Domańska rozpoznawalność i popularność zdobyła dzięki udziałowi w serialu "O mnie się nie martw", a także programowi "Ameryka Express". Aktualnie widzowie mogą ją oglądać w serialu "Mecenas porada", w którym gra ambitną prawniczkę, borykającą się z osobistymi problemami.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska