Obserwuj w Google News

Mask Singer: Julia Kamińska jurorką nowego show TVN? Skomentowała. "Jak najbardziej tak"

2 min. czytania
10.02.2022 16:21
Zareaguj Reakcja

"Mask Singer" to nowy program rozrywkowy, który ma zagościć w wiosennej ramówce TVN. Pojawiła się informacja, że jurorką show ma zostać doskonale znana widzom "Brzyduli" Julia Kamińska. Co aktorka sądzi o nowym telewizyjnym formacie?

Julia Kamińska
fot. screen: Instagram / /_julia_kaminska_

Julia Kamińska to popularna polska aktorka, której największą popularność przyniosła główna rola w uwielbianym przez widzów serialu " Brzydula", który możemy oglądać na antenie TVN. Za kreację Urszuli została nagrodzona statuetką Telekamery, jednak to nie jedyna znana produkcja, w jakiej wystąpiła. Mogliśmy oglądać ją między innymi w "Na dobre i na złe", "Singielce" i "Na Wspólnej". Na swoim koncie ma także role filmowe, pojawiała się w "Być jak Kazimierz Deyna", "Swing" czy "Jak zostać gwiazdą". Popularność przyniosło jej zwycięstwo w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Doskonale odnalazła się jako aktorka dubbingowa, jej głosem mówią Astrid z "Jak wytresować smoka" czy Roszpunka z "Zaplątanych". Do tej drugiej produkcji Julia nagrała także polską wersję utworu "Każdy chciałby tak mieć".

Kamińska cieszy się ogromną sympatią widzów, nic więc dziwnego, że wiele osób widziałoby ją w roli prowadzącej lub jurorki popularnego formatu. Być może taka okazja nadarzy się przy okazji premiery "Mask Singer", nowego rozrywkowego formatu TVN, który ma pojawić się w wiosennej ramówce stacji. Znane osobowości polskiego show-biznesu mają w nim wykonywać popularne piosenki z twarzami ukrytymi pod maskami. Pojawiły się plotki, że to właśnie Julia miałaby zasiąść na fotelu jurorki. Co na to sama aktorka?

Siedem życzeń
6 Zobacz galerię
fot. INPLUS/East News
Redakcja poleca

Julia Kamińska zostanie jurorką "Mask Singer". Aktorka skomentowała nowe show TVN

Julia Kamińska zapytana przez dziennikarza "Faktu" o program "Mask Singer" przyznała, że słyszała o formacie, nie potwierdziła jednak, że zostanie jurorką. Stwierdziła jednak, że niczego nie wyklucza.

- Słyszałam o tym formacie. Czytałam też ten artykuł. Wydaje mi się, że jest to ciekawy format. Rozważyłabym taką propozycję - oceniła.

Aktorka nie ukrywa, że nie przepada za ocenianiem umiejętności innych, rola jurorki mogłaby więc być trudna. Otwarta jest jednak na udział w programach, które dają ludziom rozrywkę.

- Czy łatwo przychodziłoby mi ocenianie innych? Zależy chyba od formatu, bo każdy jest troszeczkę inny. Bycie jurorką, która byłaby osobą oceniającą jakieś umiejętności, byłoby dla mnie ciężkie, bo niespecjalnie przepadam za ocenianiem. Wydaje mi się, że to nie do końca leży w mojej naturze. Ale już uczestniczenie w projekcie, którego motywem przewodnim jest dobra zabawa, wspólne fajne spędzanie czasu i dostarczanie dobrej jakości rozrywki, to już jak najbardziej tak - podsumowała.

Czyżby Julia widziała siebie w roli nie jurorki, ale uczestniczki "Mask Singer"?