,

Marek Bukowski i Weronika Książkiewicz parą. Aktorzy zakochali się na planie

Redakcja
07.08.2018 11:01

Marek Bukowski zaledwie kilka miesięcy temu się rozwiódł i niedawno opowiedział o porażce związku, a okazuje się, że już zdążył się zakochać. Jego partnerką jest aktorka, koleżanka z planu – Weronika Książkiewicz. Grali razem w serialu i... zaiskrzyło.

Marek Bukowski i Weronika Książkiewicz parą. Aktorzy zakochali się na planie
fot. VIPHOTO/EAST NEWS 2 Kamil Piklikiewicz/EAST NEWS

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski są razem. Już od pewnego czasu mówiło się, że aktorzy, którzy spotkali się na planie serialu „Leśniczówka”, bardzo dobrze się ze sobą dogadują. W serialu grają role Lidii Banach i Krzysztofa Majewskiego, między którymi dochodzi do romansu. Wygląda na to, że to, co początkowo było tylko scenariuszem, przeniosło się na prawdziwe życie.

Marek Bukowski i Weronika Książkiewicz są razem

Wiadomość o tym, że Marek Bukowski i Weronika Książkiewicz są parą, dla wielu osób może być sporym zaskoczeniem. Jeszcze niedawno Bukowski był żonaty. O rozwodzie poinformował wiosną, a w jednym z niedawnych wywiadów przyznał, że rozwód zawsze jest porażką. Nikt chyba się nie spodziewał, że aktor tak szybko wejdzie w kolejny związek – i to z koleżanką z planu.

Jak w rozmowie z magazynem „Flesz” zdradziła znajoma aktorki, od początku praca na planie dobrze się im układała.

„Od początku dobrze im się razem pracowało. A nagle odkryli, że lubią spędzać ze sobą czas także poza planem. Zaiskrzyło między nimi, ale czy to przerodzi się w trwały związek, trudno powiedzieć, bo to naprawdę dopiero początek” – powiedziała.

Niedawno media obiegły zdjęcia Bukowskiego i Książkiewicz z romantycznego spaceru i wspólnego obiadu, podczas którego bez przerwy wpatrywali się sobie w oczy.

Czy to związek na dłużej? Z pewnością wkrótce pojawią się nowe informacje.

RadioZET/Flesz/Plotek/SA

Logo radiozet Dzieje się