Obserwuj w Google News

Mama Blanki Lipińskiej w bikini. 60-latka zachwyca obłędną figurą! [FOTO]

2 min. czytania
30.03.2021 16:05
Zareaguj Reakcja

Mama Blanki Lipińskiej pokazała się w bikini na Instagramie. 60-letnia Małgorzata Lipińska zaprezentowała figurę, jakiej mogłaby jej pozazdrościć niejedna młodsza kobieta. "Jak siostra, a nie mama Blanki" - piszą zachwyceni internauci. 

Blanka Lipińska z mamą
fot. Mateusz Jagielski/East News

Blanka Lipińska po raz pierwszy pokazała mamę na premierze filmu "365 dni". Fani nie mogli się nadziwić, że dobiegająca sześćdziesiątki Małgorzata Lipińska wygląda tak młodo. Niektórzy twierdzili, że spokojnie mogłaby być siostrą pisarki. Kilka tygodni później obie panie pojawiły się w sesji na łamach "Gali". 

Mama zawsze była dla mnie jak schron atomowy. Podobnie jak bohaterka mojej książki uciekam do mamy zawsze, kiedy życie mi się wali. Jestem bardzo konser­watywnie wychowana. […] Wpoiła mi zasady. Zacznę od tego, co najbardziej oddala mnie od XXI wieku, czyli seksu. Mówiła mi, że najpierw trzeba kogoś pokochać, a seks jest wyrazem mi­łości - powiedziała w wywiadzie Blanka Lipińska. 

Redakcja poleca

Mama Blanki Lipińskiej w bikini na Instagramie 

Od czasu debiutu w mediach mama Blanki Lipińskiej zdołała zgromadzić ponad 100 tys. obserwatorów na Instagramie. Teraz może być ich jeszcze więcej, bo atrakcyjna 60-latka zaprezentowała się w bikini.

Tęsknota za latem jest wielka i wciąż rośnie. Już niedługo... - napisała pod archiwalną fotką z plaży. 

Internauci nie kryli zachwytu nad fantastyczną formą Małgorzaty Lipińskiej. 

Figura SZTOS!

Jakby Blanka leżała

Wygląda Pani jak 20-latka 

I chyba trudno się z tym nie zgodzić. Zobaczcie sami, jak fenomenalnie prezentuje się 60-letnia mama autorki "365 dni". 

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent na Fundację Radia ZET