Obserwuj w Google News

Maffashion pokazała twarz synka. To cały Sebastian Fabijański [FOTO]

2 min. czytania
29.09.2020 14:25
Zareaguj Reakcja

Maffashion pokazała twarz syna na Instastory. Jak wygląda dziecko Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego? Okazuje się, że malec jest bardzo podobny do ojca. 

Maffashion
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Maffashion 6 września urodziła pierwsze dziecko. Ojcem jest Sebastian Fabijański, aktor znany z "Mowy ptaków" i filmów Patryka Vegi. Para podzieliła się radosną nowiną dopiero kilka dni po porodzie, zamieszczając zdjęcia z nowo narodzoną pociechą. Do końca nie było wiadomo, jakiej płci jest dziecko Maffashion i Fabijańskiego, ale z czasem wydało się, że na świat przyszedł chłopiec. Do tej pory tajemnicą jest imię dziecka Maffashion. W powitalnym poście pojawiły się inicjały BJF, ale rodzice na razie nie chcą ich rozwinąć.

Odkąd dziecko przyszło na świat, Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański chętnie dzielą się zdjęcia malca ma Instagramie. Od początku nie ukrywają jego twarzy, choć dopiero od niedawna można go oglądać w pełnej krasie. Maffashion regularnie nagrywa syna na Instastory. Pokazuje także jego wyprawkę i rekomenduje akcesoria, które udało jej się przetestować. Sporo jest także rozczulających ujęć Sebastiana Fabijańskiego z synem oraz zdjęć samej blogerki. Niedawno fani mogli zobaczyć, jak prezentuje się ciało Maffashion tydzień po porodzie

Maffashion skrytykowana przez fanki: "Do niemowlaka z takimi paznokciami?"

Maffashion pokazała twarz syna na Instagramie 

Synek Maffashion ponownie pojawił się na Instastory, ale tym razem można go było podziwiać z bliska. Chłopiec otworzył już oczy. Na nagraniu widać, jak z zaciekawieniem przygada się swojemu luksusowemu wózkowi. Dopiero teraz można dostrzec uderzające podobieństwo chłopca do Sebastiana Fabijańskiego. BJF na pewno odziedziczył po tacie rysy i kształt nosa. A w jakim stopniu podobny jest do Maffashion? Oceńcie sami.

4
fot. Instastory:@maffashion_official
5
fot. Instastory:@maffashion_official
3
fot. Instastory:@maffashion_official
1
fot. Instastory:@maffashion_official

Posłuchaj podcastu