Obserwuj w Google News

Kim Kardashian i Kanye West odnowili przysięgę małżeńską. Chcą mieć więcej dzieci?

Maciej Friedrich
1 min. czytania
22.10.2019 15:34
Zareaguj Reakcja

Kim Kardashian uczcili piątą rocznicę ślubu odnawiając przysięgę małżeńską. Przy okazji para celebrytów zdradziła, czy zamierza stać się o kolejnego potomka. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu przyszło na świat ich czwarte dziecko.

Kim Kardashian i Kanye West odnowili przysięgę małżeńską. Chcą mieć więcej dzieci?
fot. Anthony Behar/Sipa USA/East News

Kim Kardashian i Kanye West to jedna z najpopularniejszych par na świecie. Celebrytka i modelka oraz popularny raper są rodzicami czwórki dzieci: sześcioletnią córkę North, trzyletniego syna Sainta i 19-miesięczną córeczkę Chicago. W maju 2019 roku na świat przyszedł najmłodszy syn pary, urodzony przez surogatkę Psalm West. Krótko po tym Kim i Kayne obchodzili piątą rocznicę ślubu. Postanowili uczcić ją odnawiając przysięgę małżeńską.

 Kim Kardashian ma sobowtóra. Blogerka z Dubaju wygląda niemal identycznie

Kim Kardashian i Kanye West odnowili przysięgę małżeńską. Będzie kolejne dziecko?

W reality show "Z kamerą u Kardashianów" mogliśmy oglądać początek uroczystości, podczas której Kim i Kayne odnowili przysięgę małżeńską. W otoczeniu rodziny zakochani ponownie przysięgali sobie miłość i wierność.

- Jesteś moim mężem. Jesteś moim najlepszym przyjacielem. Najbardziej wierzącą we mnie osobą i moją jedyną prawdziwą miłością - wyznała ukochanemu Kardashian.

W programie małżonkowie zdradzili także, czy mają w planach ponowne powiększenie rodziny. Kim nie pozostawiła wątpliwości, że obecnie nie chce mieć kolejnego dziecka.

- Czuję się taka kompletna. Naprawdę czuję, że czworo (dzieci - przyp. red.) to dla mnie liczba idealna. Czuję się pełna w najlepszy możliwy sposób, ale na tym już koniec - zdradziła celebrytka.

 Kim Kardashian pokazała zdjęcie sprzed 21 lat. Tak wyglądała przed zabiegami

 

RadioZET.pl/MF