Obserwuj w Google News

Katolickie stowarzyszenie o Cichopek. „Ta droga prowadzi donikąd”

2 min. czytania
18.10.2022 14:02
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek po raz kolejny została skrytykowana przez osoby związane ze środowiskiem katolickim. Na temat zachowania aktorki wypowiedział się Paweł Ozdoba, prezes katolickiego Centrum Życia i Rodziny. Nie ma dla Kasi dobrych wiadomości.

Katolickie stowarzyszenie o Cichopek. „Ta droga prowadzi donikąd”
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/Screen Instagram/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek przy wielu okazjach podkreśla, jak ważna jest dla niej wiara. Swoje 40. urodziny celebrytka świętowała w stolicy Izraela, gdzie oddawała się żarliwym modlitwom i składała prośby o „naukę i błogosławieństwa na dalsze życie jako kobieta, córka i matka". Pochwaliła się również zdjęciami, do których pozowała klęcząc.

Zobacz także:  Katarzyna Cichopek obchodzi 40. urodziny. Udostępniła poruszające nagranie [WIDEO]

Paweł Ozdoba o Katarzynie Cichopek „Takiej postawy nie można pochwalać”

O przepełnionej duchowością wycieczce zrobiło się głośno za sprawą Pauliny Smaszcz, która złożyła nowej partnerce swojego byłego męża kąśliwe urodzinowe życzenia. Niedługo później media obiegła oficjalna wiadomość o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, a wraz z nią pojawiły się plotki o zdradzie, jakiej miała dopuścić się aktorka na Marcinie Hakielu.

O głośnym romansie wypowiadali się już m.in. Monika Richardson, Danuta Martyniuk, Ida Nowakowska oraz specjaliści od wizerunku. Tym razem głos zabrał Paweł Ozdoba, prezes katolickiego Centrum Życia i Rodziny, który w dosadnych słowach wyraził, co myśli o zachowaniu gorliwej katoliczki, na jaką kreuje się w mediach Cichopek.

- Pani Cichopek publicznie zadeklarowała życie w nowym związku i opuszczenie małżonka. Takiej postawy nie można pochwalać, trzeba ją zdecydowanie skrytykować i pokazać, że ta droga prowadzi donikąd. Skoro małżeństwo przeżywa kryzys, to trzeba je naprawić, być może właśnie pojechać do Ziemi Świętej, tylko nie z nowym partnerem, a z mężem. I tam prosić o łaski, by małżeństwo odżyło – powiedział tygodnikowi „Dobry Tydzień”

To nie pierwszy raz, gdy na temat skandalu wypowiadają się osoby związane ze środowiskiem katolickim – wcześniej para została skrytykowana przez księdza.

Jak myślicie – słusznie?

RadioZet.pl/"Dobry Tydzień"

Te pary rozstały się w 2020 roku
9 Zobacz galerię
fot. East News