Obserwuj w Google News

Kasia Cichopek zaliczyła wpadkę w "Pytaniu na śniadanie": "Nie wierzę, Kasia"

1 min. czytania
03.01.2022 13:59
Zareaguj Reakcja

Kasia Cichopek podczas noworocznego "Pytania na śniadanie" poruszyła razem z zaproszonymi gośćmi temat imprezy sylwestrowej. Współprowadząca zaliczyła wpadkę, nie znając popularnego określenia na spędzenie sylwestra w domowym zaciszu.

Kasia Cichopek
fot. Instagram,com/ Kasia Cichopek

Kasia Cichopek jest ulubienicą widzów TVP. Gwiazda nie tylko występuje w "M jak miłość", ale od jakiegoś czasu prowadzi też "Pytanie na śniadanie". Kasia podczas noworocznego wydania programu zaliczyła wpadkę. Gwiazda, rozmawiając o tym, jak zaproszone gwiazdy: Paulla i  Izabela Trojanowska spędziły sylwestra, nie znała popularnego określenia "biała sala", odnoszącego się do spędzenia tego dnia w domowym zaciszu, bez planów.

Zobacz też:  Kasia Cichopek zaliczyła wpadkę. Pochwaliła się swoją niewiedzą. Internauci szybko zareagowali

Kasia Cichopek zaliczyła wpadkę w "Pytaniu na śniadanie": "Nie wierzę, Kasia"

Paulla, na pytanie, jak spędziła sylwestra, odpowiedziała, że na "białej sali". Izabela Trojanowska również przyznała, że imprezę sylwestrową spędziła w podobny sposób: "Ja też, więc tutaj możemy podać sobie rękę". 

"Dokładnie, dlatego jesteśmy takie wypoczęte" - dodała Paulla.

Kasia Cichopek wtrąciła się do rozmowy, zadając pytanie: "Co to znaczy "biała sala"? Przepraszam, muszę dopytać".

Trojanowska nie ukrywała zaskoczenia tym pytaniem: "Nie wierzę, Kasia" - powiedziała. Ostatecznie obie gwiazdy wyjaśniły jej, że "biała sala" to nic innego, jak określenie domowego odpoczynku.

Te gwiazdy Hollywood mówią po polsku! [ZDJĘCIA]