Obserwuj w Google News

Nie żyje znany trener. Gwiazdy żegnają tragicznie zmarłego przyjaciela. "Do zobaczenia Jarku" [FOTO]

Judyta Wanicka
2 min. czytania
16.03.2022 08:34
Zareaguj Reakcja

Jarosław Skiba był trenerem personalnym szeregu polskich gwiazd. Sportowiec zginął tragicznie podczas urlopu w Hiszpanii. Po ujawnieniu druzgocącej informacji na Instagramie znani podopieczni trenera zamieścili pożegnalne wpisy. Jarosława Skibę wspominają m.in. Bartek Jędrzejak, Dorota Gardias i Joanna Jabłczyńska. 

Jarosław Skiba
fot. Instagram:@skiba.jarek

Jarosław Skiba był cenionym trenerem personalnym, uczył m.in. triathlonu i pływania. Z doświadczenia 41-latka chętnie korzystały gwiazdy polskiego show-biznesu. W środę przekazano wiadomość o śmierci Jarosława Skiby. Sportowiec został śmiertelnie potrącony w czasie urlopu w Hiszpanii. 

Nie potrafię się pozbierać, ale w porozumieniu z rodziną ucinając spekulacje i krążące od rana plotki potwierdzamy, że Jarek Skiba, nasz przyjaciel i trener, zginął wczoraj w Hiszpanii w tragicznym wypadku na rowerze po potrąceniu przez pijanego kierowcę… - przekazał na Facebooku triathlonista Lech Jaroniec.

Jarosław Skiba nie żyje. Gwiazdy żegnają swojego trenera 

Na tragiczną wiadomość zareagowały polskie gwiazdy, które miały okazję trenować z Jarosławem Skibą. Poruszającymi wspomnieniami podzielił nie nie tylko Bartek Jędrzejak z "Dzień Dobry TVN", ale także m.in. Dorota Gardias, Joanna Jabłczyńska i Michał Baryza z "Top Model".

Marzenia? Miałem do Ciebie wpadać do Hiszpanii. Tam miał być dom. Miałem zostać ojcem chrzestnym Twojego malucha. Bo w końcu zapragnąłeś mieć kolejne dziecko. Jeszcze wczoraj rano pisaliśmy do siebie. Dzisiaj już tylko Ja mogę pisać do Ciebie, bez odpowiedzi. Byłeś pierwszym facetem, który po męsku powiedział mi: "Zawsze możesz na mnie liczyć. Kocham Cię jak brata”. Ja też Cię kocham Bracie!!! Będzie mi Ciebie bardzo brakowało. Część mnie zabrałeś ze sobą - napisał w swoim poście Bartek Jędrzejak. 

Dorota Gardias także zamieściła wspólne zdjęcie z Jarosławem Skibą. 

Chodzące dobro… Jarku… Ty wiesz… Do zobaczenia gdzieś tam… Nie mam słów.

Dla Joanny Jabłczyńskiej Jarosław Skiba był pierwszym trenerem. Aktorka trenowała pod jego okiem m.in. kolarstwo. 

Mój pierwszy trener. Zarażał nie tylko sportową pasją, ale przede wszystkim uśmiechem. Jestem pewna, że pod tymi słowami podpiszą się wszystkie osoby, które trenował. Rozmawiałam z Nim kilka dni temu i choć bardzo chciał ze mną dłużej porozmawiać, powiedziałam: "następnym razem, bo teraz nie mam czasu". Nie odkładajcie tych najważniejszych rzeczy na później. Zadzwońcie, powiedzcie, napiszcie teraz. Do zobaczenia Jarku.

Znany z "Top Model 4" i "Ninja Warrior" Michał Baryza także nie może uwierzyć, że 41-letniego trenera nie ma już wśród żywych. 

Jarek, nie wiem gdzie jesteś, skąd patrzysz i co robisz. Gościu, nie mogę uwierzyć, że poszedłeś zarażać sportem inny świat. Wrażliwe serce, dusza sportowca, uśmiech zwycięzcy. Dziękuję, że mogłem Cię poznać. Dziękuję za Twój uścisk dłoni. Spoczywaj w pokoju, wielki człowieku - czytamy we wpisie. 

baryza
fot. Instastories:@michalbaryza