Obserwuj w Google News

Dorota Szelągowska zdradziła, na co choruje jej córka. Leczy się od urodzenia

2 min. czytania
01.08.2022 19:49
Zareaguj Reakcja

Dorota Szelągowska jest mamą dójki dzieci: 21-letniego syna Antka i 4-letniej córeczki Wandy. Podczas jednego z odcinków swojego programu dziennikarka przyznała, że malutka córeczka zmaga się z poważną chorobą.

Dorota Szelągowska
fot. Instagram.com/ Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska jest spełnioną mamą dwójki pociech: 21-letniego syna Antka ze związku z Adamem Sztabą i 4-letniej córeczki Wandy z małżeństwa z Michałem Wawro. Dzieci są oczkiem w głowie gwiazdy. Szelągowska swego czasu zamartwiała się o zdrowie młodszej pociechy. W jednym z odcinków swojego programu przyznała, że dziewczynka zmaga się z wadą serca.

Zobacz też:  Dorota Szelągowska ruszyła z nowym programem. Nie wszystkim się jednak spodobał

 Dorota Szelągowska zdradziła, na co choruje jej córka. Leczy się od urodzenia

"Jaram się jak pochodnia, ponieważ czekałam na ten dzień od paru miesięcy. Jadę do Centrum Zdrowia Dziecka, tym razem już nie jako mama pacjenta. Moja córka ma wadę serca, więc jakiś czas temu spędziłam tam trochę czasu. I to było bardzo trudne doświadczenie, ale też ubogacające. Każdy powinien raz na jakiś czas zderzyć się z tym, co jest najważniejsze -" podkreśliła prezenterka. Szelągowska wspomniała o schorzeniu dziecka przy okazji rozpoczęcia remontu w klinice, w której leczyła się dziewczynka.

Jak się okazuje, mała Wanda bardzo chce pójść w ślady słynnej mamy. Dziewczynka chce zostać projektantką wnętrz.

"Wanda nie lubi zmian, za bardzo przywiązuje się do przedmiotów w domu i wystroju wnętrz, a praca projektanta polega na wyrzucaniu różnych rupieci. Do tej pory nie może przeboleć, że zmieniłam kanapy w domu" - powiedziała z przymrużeniem oka Szelągowska w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska