Obserwuj w Google News

Naomi Campbell została mamą. Wzruszający wpis 50-letniej modelki

1 min. czytania
19.05.2021 12:42
Zareaguj Reakcja

Naomi Campbell została mamą. 50-letnia modelka podzieliła się zdjęciem malutkich stópek na swoim Instagramie. "Nie ma większej miłości" - napisała gwiazda,

Naomi Campbell
fot. Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER

Naomi Campbell została mamą. 50-latka pokazała na swoim Instagramie zdjęcie malutkich, dziewczęcych stópek. Fotografię opatrzyła poruszającym wpisem.

Piękne, małe błogosławieństwo wybrało mnie na swoją matkę. Jestem tak zaszczycona, że mam tę delikatną duszyczkę w moim życiu. Nie ma słów, aby opisać więź, którą teraz dzielę z tobą, mój aniele. Nie ma większej miłości” - napisała wzruszona modelka. Najprawdopodobniej 50-letnia modelka skorzystała z pomocy surogatki.

Zobacz też:  Naomi Campbell chroni się przed koronawirusem. Pokazała nietypowe zdjęcie z lotniska

Naomi Campbell została mamą. Wzruszający wpis 50-letniej modelki

W wywiadach Naomi podkreślała, że myśli oczywiście o posiadaniu dzieci, jednak najpierw musi znaleźć odpowiedniego partnera. Z kolei z początkiem tego roku podkreśliła, że ma nadzieję na to, że 2021 rok będzie niesamowity.

W wywiadach podkreślała też, że dzięki nauce może mieć dzieci, kiedy tylko chce.

 "Teraz kiedy nauka jest na takim poziomie, mogę mieć dzieci, kiedykolwiek zechcę" - podkreślała.

Na razie jednak supermodelka nie zdradziła imienia dziewczynki oraz daty urodzenia. Nie wiadomo też, kto jest ojcem dziecka. Pod postem posypało się mnóstwo gratulacji i ciepłych słów, m.in. od Donatelli Versace oraz Marca Jacobsa. Wśród komentujących znaleźli się też tacy, którzy skrytykowali późne rodzicielstwo.