Obserwuj w Google News

Brooke Shields odtworzyła kultowe zdjęcie reklamy po 46 latach [FOTO]

1 min. czytania
26.05.2021 10:22
Zareaguj Reakcja

Brooke Shields w 1975 roku wystąpiła w reklamie pasty do zębów. Gwiazda po 46 latach postanowiła odtworzyć kultowe ujęcie. Jak wypadła?

Brooke Shields
fot. Pacific Press/PACIFIC PRE/SIPA/SIPA/East News

Brooke Shields w latach 70. grała w filmach i reklamach, a jedną z nich była reklama pasty do zębów. Ujęcie zrealizowane w 1975 roku przedstawiało wtedy twarz 10-letniej wówczas aktorki oraz tubkę pasty i szczoteczkę. Po 46 latach gwiazda ponownie nawiązała współpracę z tą samą firmą. Na Instagramie 55-letniej aktorki pojawiło się aktualne ujęcie reklamy pasty Colgate oraz fotografia sprzed lat.

Zobacz też: "Mare z Easttown": Kate Winslet w nowym zwiastunie serialu HBO. Premiera już 19 kwietnia!

Brooke Shields odtworzyła zdjęcie reklamy po 46 latach [FOTO]

"Historia zatoczyła koło (…) Wiele się zmieniło, ale nie moja pasta do zębów" - napisała Brooke Shields. Warto podkreślić, że Brooke zaczęła grać w reklamach już jako 11-miesięczne dziecko. Pojawiła się wtedy w reklamie mydła Ivory sfotografowanej przez Francesco Scavullo. Występowała też w reklamach pieluch, talku kosmetycznego, mleka i kilka lat później lalek.

Mając 9 lat, Shields pojawiła się w dramacie telewizyjnym Po upadku (After the Fall, 1974) u boku Faye Dunaway, jako córka Quentina. W wieku 12 lat zadebiutowała na dużym ekranie rolą młodszej siostry tytułowej bohaterki horroru Alicja, słodka Alicja (Communion, 1976). W wieku 14 lat była najmłodszą modelką, która kiedykolwiek pracowała dla magazynu "Vogue".