Obserwuj w Google News

Pamiętasz najgorsze momenty w polskiej piłce nożnej? Quiz tylko dla fanatyków futbolu

1 min. czytania
21.06.2024 15:02

W historii polskiej piłki nożnej było wiele sytuacji, które jedni wspominają z rozbawieniem, inni z zażenowaniem. Niezapomniane występy piłkarzy i celebrytów stały się niezapomnianymi elementami świata futbolu. Sprawdź, czy je pamiętasz.

Edyta Górniak, kibic na murawie
  • 10 pytań Rozpocznij quiz
fot. WOJTEK RZAZEWSKI/East News, YouTube: TVP Sport - Polska - Anglia: Kibice uciekają stewardom / Stewards vs fans diving on the pitch (funny)

Quiz. Największe wtopy w świecie polskiej piłki

Świat polskiej piłki nożnej to coś więcej niż same rozgrywki. Chociaż mecze bez wątpienia dostarczają widzom wielu emocji, często zwraca się uwagę także na inne interesujące wydarzenia, które są związane ze sportowymi zmaganiami naszych piłkarzy.

Quiz: Pamiętasz najgorsze momenty w polskiej piłce nożnej? Quiz tylko dla fanatyków futbolu

1/10 W 2008 roku Polska zremisowała z Austrią w meczu podczas Mistrzostw Europy. Dlaczego?

Jeżeli jesteś fanem piłkarskich zmagań i z wielkim zainteresowaniem śledzisz to, co dzieje się w polskim futbolu, na pewno pamiętasz największe wpadki i kontrowersje.

Piłkarskie wpadki w świecie polskiego sportu

Prawdziwy fan polskiej piłki nożnej z pewnością nie będzie miał problemu z rozpoznaniem wpadek i kontrowersyjnych sytuacji, jakie miały miejsce w świecie naszego rodzimego sportu.

Czekają na ciebie pytania, które pozwolą ci popisać się sportową wiedzą. Tylko prawdziwy ekspert udzieli poprawnych odpowiedzi na wszystkie z nich.

Źródła: Radio ZET

Nie przegap