Obserwuj w Google News

Szczegóły pogrzebu Toma Parkera. Żona ma jedną prośbę do fanów: "Byłoby pięknie"

Piotr Krajewski
2 min. czytania
14.04.2022 11:49
Zareaguj Reakcja

Tom Parker nie żyje. 33-letni wokalista zmarł po ciężkiej walce z nowotworem. Żona gwiazdy zespołu The Wanted poinformowała o szczegółach pogrzebu i zaapelowała do fanów artysta. Ukochana Toma Parkera ma do nich prośbę.

Tom Parker
fot. Instagram screen / being_kelsey

Tom Parker nie żyje. 33-letni wokalista zmarł 30 marca po ciężkiej walce z chorobą. W październiku 2020 roku artysta poinformował, że zdiagnozowano u niego  raka mózgu. Niestety, wykryty glejak okazał się nieoperacyjny i nieuleczalny. W ostatnich tygodniach przed śmiercią Parker wziął udział w trasie koncertowej The Wanted po Wielkiej Brytanii.

Żona Kelsey poinformowała w mediach społecznościowych o szczegółach pogrzebu Toma Parkera. Przy okazji zwróciła się z prośbą do wszystkich fanów wokalisty.

Redakcja poleca

Szczegóły pogrzebu Toma Parkera. Żona ma prośbę do fanów

Pogrzeb Toma Parkera odbędzie się w środę, 20 kwietnia w Petts Wood na południu Londynu. Ceremonia będzie miała charakter prywatny.

Żona wokalisty The Wanted ma jednak prośbę do fanów i zaprasza ich do wspólnego pożegnania 33-latka. Kelsey Parker poprosiła, aby wszyscy chętni ustawili się na trasie przejazdu konduktu żałobnego do kościoła.

Wiemy, że wielu z was również chciałoby złożyć wyrazy szacunku, więc chcielibyśmy bardzo, abyście dołączyli do nas w Petts Woods od godz. 10:00 rano. Byłoby pięknie, gdybyście ustawili się wzdłuż trasy przejazdu, kiedy będziemy zmierzać na prywatne nabożeństwo – napisała wdowa i dodała, że pogrzeb będzie transmitowany na ekranach przed kościołem.

Kelsey Parker uruchomiła także specjalną zbiórkę na portalu GoFundMe. Ukochana Toma Parkera zaapelowała, żeby zamiast kupować kwiaty w dniu pogrzebu, wpłacić pieniądze na cele charytatywne. Środki trafią do osób potrzebujących. Udało się już zebrać ponad 50 tysięcy funtów.

Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS

RadioZET.pl/itv.com