Obserwuj w Google News

Glastonbury 2019: śmierć na festiwalu. Znaleziono martwego pracownika

Piotr Krajewski
1 min. czytania
02.07.2019 13:47

Śmierć na festiwalu Glastonbury 2019 w Wielkiej Brytanii. Brytyjskie media poinformowały, że podczas ostatniego dnia imprezy zmarła jedna osoba. W namiocie znaleziono martwego ochroniarza.

Glastonbury 2019 śmierć na festiwalu znaleziono martwego pracownika
fot. shutterstock.com

Śmierć na Glastonbury 2019. Nie żyje pracownik festiwalu

Festiwal Glastonbury 2019 zakończył się w niedzielę, 30 czerwca. W trakcie ostatniego dnia imprezy doszło jednak do tragedii. W jednym z namiotów znaleziono martwego mężczyznę pracującego na terenie festiwalu.

Jak podały brytyjskie media, był to 60-kilkuletni pracownik firmy ochroniarskiej G4S, który pracował na nocnych zmianach podczas Glastonbury 2019. Rzecznik przedsiębiorstwa poinformował, że ochroniarz nie pracował w ciągu ostatnich 24 godzin życia. Jego ciało znaleziono w jednym z namiotów w niedzielę około godz. 17:00.

Tomasz Kot na festiwalu w Glastonbury. Wystąpił w wizualizacjach Chemical Brothers

Na terenie festiwalu natychmiast pojawiła się policja. Służby wykluczyły jednak, by do śmierci ochroniarza przyczyniły się osoby trzecie. Nie wiadomo, dlaczego mężczyzna zmarł. Przyczyna zgonu nie została podana do publicznej wiadomości.

Festiwal Glastonbury 2019 odbył się w dniach 26-30 czerwca w południowo-zachodniej Anglii. W trakcie czterodniowej imprezy wystąpiło mnóstwo gwiazd muzyki, m.in. Kylie Minogue, The Cure, Janet Jackson, The Killers, Bastille, Miley Cyrus czy The Chemical Brothers.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/billboard.com/PK