Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc" - odcinek 149 - STRESZCZENIE. Sabri oszukuje Ender [03.02]

1 min. czytania
01.02.2023 10:52
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 149. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Halit urządza awanturę Yildiz. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 149 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 149. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc", odcinek 149: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 149. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Kayla decyduje się pomóc Leyli, załatwiając jej spotkanie na uczelni, gdyż dziewczyna chce kontynuować studia. Sabri zaś decyduje się nie wyjawiać prawdy Ender. Wszyscy są zaskoczeni tą decyzją. Na dodatek kobieta postanawia pojechać do niego wraz z Canerem. Na miejscu zastają jednak opuszczony dom.

"Zakazany owoc", odcinek 149: Gdzie i kiedy oglądać?

149. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w piątek 3 lutego 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także:  Wojciech Smarzowski robi kolejny film. O czym będzie "Dom dobry"?

RadioZET.pl/Teleman.pl

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów