Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 147 - STRESZCZENIE. Halit wyrzuca Yildiz z domu [1.02]

1 min. czytania
30.01.2023 12:12
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 147. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Halit wyrzuca Yildiz z domu. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 147 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 147. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 147: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 147. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz daje rady Zehrze, jak może zdobyć pieniądze na dystrybucję książki. W domu pojawiają się Emir z laborantem, który ma pobrać krew od Erima. Sahika robi wszystko, by podejrzenia spadły na Yildiz, a Halit każe jej opuścić dom.

"Zakazany owoc", odcinek 147: Gdzie i kiedy oglądać?

147. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w środę, 1 lutego 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP