Obserwuj w Google News

Quiz. Serialowi policjanci. Dasz radę dopasować bohatera do produkcji?

1 min. czytania
10.07.2024 23:11

Lubisz polskie seriale? Jeśli tak, to przychodzimy z wyzwaniem, które na pewno cię zainteresuje! Dziś pytamy o słynnych serialowych policjantów. Sprawdź, czy zdołasz dopasować stróżów prawa do produkcji, w których się pojawili.

 

 

Kadr z serialu "Ranczo"
  • 12 pytań Rozpocznij quiz
fot. Screen, "Ranczo", TVP

Quiz dla fanów polskich seriali

Policjanci to bohaterowie wielu polskich produkcji. „Kryminalni”, „Komisarz Alex”, „Ojciec Mateusz”, czy „Fala zbrodni” to tylko kilka telewizyjnych hitów, w których wiedli prym. Słynnych przedstawicieli tego zawodu znajdziemy jednak nie to nie tylko w serialach  kryminalnych. Sporo miejsca poświęcono im choćby w „Ranczu”, „Złotopolskich”, „U Pana Boga w ogródku”, „M jak miłość”, czy „Na Wspólnej”.

Quiz: Serialowi policjanci. Dasz radę dopasować bohatera do produkcji?

1/12 Posterunkowy Stanisław Kotecki to bohater:

Pamiętasz, w którym serialu pojawił się posterunkowy Stasiek albo którą komendą zarządza Orest Możejko? Dołącz do naszej zabawy i sprawdź swoją wiedzę na temat serialowych policjantów! Kto wie, może uda ci się zdobyć komplet punktów.

Quiz. Jak dobrze znasz serialowych policjantów?

Przed tobą test składający się z 12 pytań. W każdym z nich wymieniamy nazwisko policjanta - twoim zadaniem będzie dopasowanie tego bohatera, do produkcji, w jakiej mogliśmy bądź wciąż możemy go oglądać. Przygotuj się na spore wyzwanie - w puli znalazły się bowiem postaci zarówno z seriali kryminalnych, jak i komediowych oraz obyczajowych.

Jeśli masz jeszcze chwilkę i lubisz rozwiązywać quizy, mamy dla ciebie propozycję. Sprawdź swoją wiedzę w teście dotyczącym… serialowych detektywów. Istna gratka dla fanów Herculesa Poirota i nie tylko!

Źródło: Radio ZET

Nie przegap