Obserwuj w Google News

"Ojciec Mateusz" nigdzie się nie wybiera. TVP komentuje pogłoski o kasacji serialu

1 min. czytania
02.04.2021 11:42
Zareaguj Reakcja

"Ojciec Mateusz" jednak nie zniknie z anteny? Telewizja Polska odniosła się do ostatnich pogłosek o ewentualnej kasacji popularnego serialu.

"Ojciec Mateusz" nigdzie się nie wybiera. TVP komentuje pogłoski o kasacji serialu
fot. Marzena Stoklosa/TVP/East News

"Ojciec Mateusz" jednak bezpieczny. Po tym, jak pogłoski o możliwym zniknięciu serialu z anteny obiegły polskie media, TVP odniosło się do sytuacji. Mamy dobre wieści - fani "Ojca Mateusza" nie muszą się martwić, bowiem ksiądz-detektyw nigdzie się nie wybiera.

"Ojciec Mateusz" - kasacja serialu zdementowana przez TVP

Emisja serialu "Ojciec Mateusz" została przeniesiona z czwartku na piątkowy wieczór, co zaowocowało znacznym spadkiem oglądalności ( konkretne liczby przedstawiliśmy w innym artykule). Pojawiły się zatem głosy, jakoby serial miał zniknąć z anteny TVP

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Portal Wirtualnemedia.pl zwrócił się do Telewizji Polskiej z prośbą o komentarz. Ich odpowiedź nie pozostawia wątpliwości - "Ojciec Mateusz" nie zostanie skasowany, a przeniesienie produkcji na inne pasmo emisyjne było skrupulatnie przemyślane i zaplanowane. Nie ma więc powodów do obaw.

Serial ten nie znika z anteny i nadal stanowi kluczową pozycję programową Telewizji Polskiej. - TVP dla Wirtualnemedia.pl

Nowe odcinki "Ojca Mateusza" można oglądać w piątki o godzinie 21:00 na kanale TVP1.

Redakcja poleca
Najpopularniejsze polskie seriale ostatnich lat. Oglądałeś je wszystkie?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/ Wirtualnemedia.pl