Obserwuj w Google News

Wróżka Szymuszka typuje wynik meczu Polska-Argentyna. Kto wygra?

1 min. czytania
30.11.2022 16:09
Zareaguj Reakcja

Wróżka Szymuszka pojawiła się w Radiu ZET, gdzie wróżyła przyszłość naszym słuchaczom. W związku z trwającym mundialem postanowiła wywróżyć również wynik meczu Polska-Argentyna. Kto wygra według Szymuszki?

Wróżka Szymuszka Radio ZET
fot. Radio ZET

Wizyta wróżki Szymuszki w Radiu ZET zachwyciła słuchaczy, którzy momentalnie chwycili za telefony, chcąc dowiedzieć się czegoś na temat swojej przyszłości. Wróżka miała także wizję odnośnie mundialu w Katarze. Jaki będzie wynik meczu Polaków z Argentyną?

Wróżka Szymuszka przybyła do Radia ZET. Czy słuchacz Kacper spotka miłość życia? [WIDEO]

Wróżka Szymuszka w Radiu ZET. Kto wygra mecz Polska-Argentyna?

Mecz Polska-Argentyna rozpocznie się już w środowy wieczór. Mundialowe spotkanie będziesz mógł śledzić również na naszej antenie – od godz. 20:00 Mateusz Ptaszyński i nasz dziennikarz sportowy Mateusz Ligęza będą relacjonować ten niezwykle ważny mecz.

Piłkarskie emocje w Radiu ZET. Śledź mecz Polska - Francja na naszej antenie!

Kto wygra? Wróżka Szymuszka postanowiła jednak wytypować wynik meczu Polska-Argentyna. Pomogła jej przy tym magiczna piłka, którą zabrała ze sobą do naszego studia.

- Będzie sześć bramek w całym meczu. Ile bramek dla Polski? Cztery, czyli będzie 4:2 dla Polski! Tak będzie, jak piłka rzekła!

Czy taki będzie wynik środowego spotkania? Przekonamy się już wkrótce!

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Redakcja poleca