Obserwuj w Google News

Vito Bambino w piątek w Radiu ZET z nowym singlem „Etna”. Premiera już po godz. 21:00

2 min. czytania
20.01.2023 15:00
Zareaguj Reakcja

Vito Bambino pojawi się w piątkowej „Plus Minus Liście Radia ZET Extra”, gdzie zaprezentujemy premierowo po godz. 21:00 jego najnowszy singiel „Etna”. Marcin Wojciechowski porozmawia także z gościem o Bestsellerach Empiku 2022 – Vito będzie jedną z gwiazd tegorocznej gali pod patronatem Radia ZET.

Vito Bambino
fot. mat. prasowe / Hubert Misiaczyk

Vito Bambino zachwycił słuchaczy hitami „Nudy”, „I Ciebie też, bardzo”, „Poszło” czy „Ale jazz!”. Artysta otwiera zupełnie nowy rozdział w karierze, którego początkiem jest singiel „Etna”.

Redakcja poleca

Vito Bambino – „Etna”. Premiera w Radiu ZET

„Etna” to najnowsza muzyczna propozycja od Vito Bambino, która wyróżnia się szybkością rytmu i electro vibem kojarzącym się z twórczością The Blaze czy Caribou. Autorami muzyki i producentami są: Amar Ziembiński, Brian Massaka, Maciej Matysiak i Tomasz Sołtys. Tekst piosenki został napisany przez Vito Bambino i Franciszka Kempę.

Etna - największy wulkan w Europie. Potrafi milczeć do zapomnienia, zanim da o sobie znać, ale kiedy już się budzi Sycylia drży. Numer „Etna” jest o naszych wybuchach w związku. O momencie na krótko przed erupcją oraz chwilach, kiedy nie da się już powstrzymać nadchodzącego rozładowania. Podczas erupcji emocjonalnej potrafimy powiedzieć słowa, które bolą i są nieodwracalne. Straty podliczamy dopiero po wszystkim, kiedy dym już znika, a wulkan przestaje pluć. Dopiero wtedy mamy odwagę obejrzeć krater, który pozostawiliśmy – mówi Vito Bambino.

Utwór promuje oficjalny teledysk wyreżyserowany przez samego artystę.

Vito Bambino wystąpi na Bestsellerach Empiku 2022

Vito Bambino będzie jedną z gwiazd Bestsellerów Empiku 2022. Na scenie pojawią się także m.in. sanah, Mrozu, Margaret i Agnieszka Chylińska. Artyści zaprezentują przeboje w zaskakujących aranżacjach. Towarzyszyć im będzie dwudziestoosobowa orkiestra nawiązująca do złotej ery polskiej rozrywki, czyli szalonych i kolorowych lat siedemdziesiątych. Za oprawę muzyczną gali odpowiada uznany producent i aranżer – Kuba Galiński.

Wśród nominowanych do Bestsellerów Empiku 2022 produkcji jest m.in. serial Radia ZET „Niech to usłyszą”.

Redakcja poleca