Obserwuj w Google News

„Chciałbym przeplatać muzykę rozrywkową z balladami”. Oskar Cyms z nowym singlem w Radiu ZET

2 min. czytania
18.01.2023 12:43
Zareaguj Reakcja

Oskar Cyms gościł w Radiu ZET z zupełnie nowym singlem „Nic więcej”. Czy utwór powtórzy sukces przeboju „Daj mi znać”? W rozmowie z Marcinem Wojciechowskim wokalista opowiedział o najnowszej piosence, a także wielkiej fascynacji latami osiemdziesiątymi.

Oskar Cyms Radio ZET
fot. Radio ZET

Oskar Cyms zachwycił słuchaczy Radia ZET hitem „Daj mi znać”. Młody artysta cały czas intensywnie pracuje nad debiutancką płytą. Zaprezentował właśnie kolejną odsłonę pierwszego albumu, czyli singiel „Nic więcej”. O czym jest piosenka? Wokalista zdradził we wtorkowej „Plus/Minus Liście Radia ZET”.

Oskar Cyms w nowym wyzwaniu "ABC-Zet". Poszło mu znakomicie! [WIDEO]

Oskar Cyms w Radiu ZET o nowym singlu „Nic więcej”. O czym jest piosenka?

„Nic więcej” to kolejny niezwykle melodyjny singiel od Oskara Cymsa. Piosenkę promuje oficjalny teledysk utrzymany w klimacie retro. Okazuje się, że artysta jest wielkim fanem lat osiemdziesiątych.

 Uwielbiam taki klimat. U nas organizowało się osiemnastki na salach, a nie w klubach. Zawsze tańczyliśmy i bawiliśmy się do piosenek z lat osiemdziesiątych. Najlepiej się do nich imprezowało. Jakoś tak pozostało mi to w serduchu. (…) To dla mnie ciekawa ścieżka. Podoba mi się tworzenie w tym klimacie, ale zaznaczam, że nie wszystkie moje utwory będą w ejtisowym brzmieniu.

Oskar Cyms nie ukrywa, że właśnie spełniają się jego marzenia, ale jest gotowy na więcej. Czy „Nic więcej” odniesie podobny sukces, co „Daj mi znać”?

Utwór opowiada o tym, że jeżeli mamy tę drugą osobę, która jest w naszym sercu i która jest w stanie dla nas poświęcić wszystko, czyli przysłowiowo „skoczyć w ogień”, to czego nam więcej potrzeba tak naprawdę.

Artysta ma już pomysł na swoje kolejne utwory: Chciałbym przeplatać trochę muzykę rozrywkową z balladami. Zawsze ciągnęło mnie do muzyki Shawna Mendesa. Może taki kierunek chciałbym obrać w przyszłości. Póki co ten klimat ejtisów bardzo mi siedzi”.

Redakcja poleca