Obserwuj w Google News

Ignacy z nowym singlem w Radiu ZET. Swój przebój usłyszał w trakcie… egzaminu na prawo jazdy

2 min. czytania
12.01.2023 15:54
Zareaguj Reakcja

Ignacy wpadł w czwartek do Radia ZET, gdzie udzielił swojego pierwszego radiowego wywiadu w karierze. Autor przeboju „Czekam na znak” zaprezentował naszym słuchaczom najnowszy singiel zatytułowany „To co mam”. Opowiedział też zaskakującą historię z egzaminu na prawo jazdy.

Ignacy Radio ZET
fot. Radio ZET

Ignacy dał się poznać wielu widzom dzięki programowi „The Voice of Poland”, gdzie w 2020 roku dotarł do ćwierćfinału. Od tamtej pory wydał kilka singli, z których jeden stał się prawdziwym hitem. Mowa o przeboju „Czekam na znak” – aż trzykrotnie znalazł się na szczycie listy najczęściej granych piosenek w stacjach radiowych, podbił również serwisy streamingowe. W nowym roku Ignacy powraca z zupełnie nową piosenką, o której opowiedział w Radiu ZET.

Redakcja poleca

Ignacy w Radiu ZET z nowym singlem „To co mam”

Ignacy był gościem audycji „Chwytaj dzień”. W rozmowie z Robertem Karpowiczem nie ukrywał, że jest bardzo szczęśliwy, a najnowszy singiel to kolejny etap spełniania marzeń. O czym jest piosenka „To co mam”?

To kontynuacja mojej wcześniej piosenki „Czekam na znak”. Trochę opowieść o tym, co by się stało, gdybym dostał ten znak. Subtelne brzmienie na nowy rok.

19-latek nadal dziwnie się czuje, kiedy słyszy swój utwór w radiu. Okazuje się, że hit „Czekam na znak” towarzyszył mu nawet podczas niezwykle stresującego momentu w życiu każdego młodego człowieka.

W wielu miejscach prześladowała mnie ta piosenka, ale najciekawsza sytuacja była, kiedy robiłem egzamin na prawo jazdy i w trakcie mojej jazdy na łuku usłyszałem w radiu „Czekam na znak”. To był moment, w którym nie wiedziałem, czy mi się uda, ale na szczęście zdałem.

Oglądaj

Redakcja poleca