Obserwuj w Google News

T.Love w "ZET Akustycznie”. Zagrali cover legendarnego polskiego przeboju [WIDEO]

1 min. czytania
13.09.2023 21:20
Zareaguj Reakcja

Zespół T.Love wystąpił w „ZET Akustycznie”, gdzie artyści prezentują utwory w wyjątkowych akustycznych aranżacjach. Specjalnie dla słuchaczy Radia ZET jeden z najsłynniejszych polskich zespołów w historii zagrał swoje wielkie przeboje, a także cover kultowego polskiego hitu. Zobaczcie wideo!

T Love koncert ZET Akustycznie Radio ZET
fot. Radio ZET

T.Love to kolejna gwiazda, która z przyjemnością wzięła udział w słynnym już cyklu ZET Akustycznie. W trakcie koncertów w naszym studiu artyści prezentują wyjątkowe aranżacje swoich największych przebojów, a czasami także zaskakujące covery. Zespół na czele z Muńkiem Staszczykiem przygotował dla naszych słuchaczy niesamowity koncert.

Redakcja poleca

T.Love i koncert „ZET Akustycznie” [WIDEO]

Specjalnie dla słuchaczy Radia ZET grupa T.Love wykonała aż cztery utwory w zaskakujących aranżacjach. Nie zabrakło oczywiście największych przeboju zespołu, które zapisały się w muzycznej historii, czyli „Nie Nie Nie” i „Warszawa”, a także wydanego w zeszłym roku hitu „Pochodnia” z Kasią Sienkiewicz.

Nie ma „ZET Akustycznie” bez coveru. T.Love postanowili zaprezentować swoją wersję legendarnej piosenki „Dni, których nie znamy” Marka Grechuty, która bez wątpienia jest jednym z najważniejszych utworów w dziejach polskiej muzyki. Jak wyszło? Efekty poniżej.

Oglądaj

Nie przegap