Obserwuj w Google News

Stan Zapalny żegna się w nowym singlu? Wtorkowa premiera w Radiu ZET

1 min. czytania
11.07.2023 10:31
Zareaguj Reakcja

Stan Zapalny znika? Nic z tych rzeczy. Wokalista nigdzie się nie wybiera i prezentuje zupełnie nowy singiel „Jak mam się pożegnać”, który słuchacze Radia ZET usłyszą premierowo we wtorek po godz. 20:00. 

Stan Zapalny
fot. mat. prasowe

Stan Zapalny, a właściwie Staś Szymański, to młody wokalista, który zadebiutował w pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”. Dziś ma na swoim koncie hity „To już koniec” czy „EGO”. Pora na jego kolejną muzyczną propozycję.

Redakcja poleca

Stan Zapalny i nowy singiel „Jak mam się pożegnać”. Premiera w Radiu ZET

Nowy singiel „Jak mam się pożegnać” Stana Zapalnego to zapis doświadczeń młodego artysty, wchodzącego w świat dorosłości, dla którego muzyka jest najlepszą formą ekspresji.

Chciałem napisać piosenkę o próbie ucieczki przed tym, co zazwyczaj bywa nieuniknione, czyli o końcu. Koniec wakacji, szkoły, relacji czy po prostu pewnego etapu zawsze wiąże się z pożegnaniem i rozstaniem. Dla wielu jest to trudne przeżycie. I ja często sam zwyczajnie „nie umiem w pożegnania”. Szczególnie gdy jest tak mało czasu, a chce się tak dużo powiedzieć – mówi Stan Zapalny.

Redakcja poleca

Utwór powstał we współpracy z popularną grupą producencką Hotel Torino. W tworzenie piosenki zaangażowali się: Marissa, Carla Fernandes, Patryk Kumór, Piotr Zborowski, Damian Skoczyk i Dominic Wojtaszek-Buczkowski.

Niezmiernie cieszę się, że przy tym kawałku mogłem pracować z niezwykłymi twórcami i producentami, którzy wchodzą w skład Hotelu Torino. Mam nadzieję, że nam wyszło – dodaje Stan Zapalny.