Obserwuj w Google News

Maneskin w Mediolanie z Radiem ZET. Wygraj wyjazd na lipcowy koncert supergwiazdy

2 min. czytania
14.07.2023 13:00
Zareaguj Reakcja

"I Wanna Be Your Slave", "Gossip" czy "The Loneliest". Kto nie chciałby usłyszeć tych hitów na żywo? Dzięki Radiu ZET masz na to szansę. Weź udział w naszym antenowym konkursie i wygraj wyjazd na lipcowy koncert Maneskin w Mediolanie. Będzie się działo!

Maneskin
fot. mat. prasowe

[KONKURS ZAKOŃCZONY]

Maneskin to obecnie jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie. Po zwycięstwie w Konkursie Piosenki Eurowizji włoską grupę pokochały miliony słuchaczy, a hity „I Wanna Be Your Slave”, „The Loneliest”, „Beggin’” czy „Zitti e Buoni” podbiły listy przebojów. Radio ZET przygotowało dla swoich słuchaczy niesamowitą niespodziankę – konkurs, w którym nagrodą główną jest wyjazd do Mediolanu na koncert Maneskin.

Koncert Maneskin z Radiem ZET. Wygraj wyjazd do Mediolanu

Już 24 lipca zespół Maneskin wystąpi na legendarnym stadionie San Siro w Mediolanie. Na to wyjątkowe wydarzenie od dawna nie ma już biletów, ale dzięki Radiu ZET masz szansę usłyszeć na żywo przeboje popularnych Włochów.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs, dzięki któremu Ty i twoja osoba towarzysząca możecie zobaczyć Maneskin na scenie. W środę (12 lipca) i piątek (14 lipca) słuchaj uważnie „Plus/Minus Listy” i odpowiedz na zadane przez prowadzącego pytanie. Autorzy najciekawszych odpowiedzi trafią na naszą antenę i wezmą udział w finałowym quizie, który wyłoni zwycięzcę.

Do wygrania mamy dwa podwójne bilety z zapewnionym przelotem do Mediolanu i hotelem. Rozdajemy także najnowszy krążek zespołu, czyli album „RUSH!”, z którego pochodzą dobrze znane przeboje „Supermodel”, „Gossip” i „Baby Said”. Regulamin konkursu ze szczegółowymi informacji dostępny jest poniżej.