Obserwuj w Google News

Nasze słuchaczki na kolacji z autorami serialu "Niech to usłyszą". Co to był za wieczór!

2 min. czytania
29.11.2022 10:46
Zareaguj Reakcja

"Niech to usłyszą" to serial Radia ZET, który podbił serca słuchaczy. Specjalnie dla nich zorganizowaliśmy konkurs z wyjątkową nagrodą - kolacją z autorami serialu, czyli Wojciechem Chmielarzem i Jakubem Ćwiekiem. Spotkanie z pisarzami wygrała słuchaczka Asia. To był naprawdę udany wieczór!

Niech to usłyszą kolacja słuchaczy z pisarzami
fot. Radio ZET

Niech to usłyszą to pierwszy radiowy serial kryminalny w Polsce, którego autorami są Wojciech Chmielarz i Jakub Ćwiek. Wyreżyserowana przez Krzysztofa Czeczota produkcja liczy 40 odcinków, a cała akcja kręci się wokół porwania słynnej polskiej piosenkarki – Maggie. Serial ukazał się również w formie książki, która jest już dostępna w sprzedaży.

POSŁUCHAJ WSZYSTKICH ODCINKÓW "NIECH TO USŁYSZĄ"

Spotkaj się z autorami „Niech to usłyszą”. 30 listopada opowiedzą o książce i serialu Radia ZET

Słuchaczki Radia ZET na kolacji z autorami serialu "Niech to usłyszą"

Dzięki naszemu konkursowi każdy słuchacz Radia ZET mógł poczuć się przez chwilę jak prawdziwy pisarz - trzeba było opowiedzieć historię ze swojego życia, która nadawałaby się na książkę.

Z zadaniem najlepiej poradziła sobie Asia. Słuchaczka dostała zaproszenie na wyjątkową kolację w towarzystwie Wojciecha Chmierzala i Jakuba Ćwieka, na którą zabrała ze sobą przyjaciółkę Kasię. W trakcie wspólnego poniedziałkowego wieczoru nie zabrakło rozmów na temat serialu "Niech to usłyszą". Okazało się, że nasze słuchaczki to wielkie fanki kryminałów, o których mogłyby rozmawiać godzinami.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Spełniliśmy pierwsze marzenie w Radiu ZET. Ewelina Pacyna nie mogła ukryć wzruszenia [WIDEO]

Pisarze podpisywali także książki "Niech to usłyszą", a Asia opowiedziała ze szczegółami o swojej konkursowej historii. Na miejscu pojawiła się również prowadząca "Dzień Dobry Bardziej" Ewelina Pacyna, dobrze znana fanom zetkowego serialu, gdzie wcieliła się w postać Eweliny - bliskiej przyjaciółki Edyty, którą gra Karolina Gorczyca. To był niezapomniany wieczór.

Serial „Niech to usłyszą” był emitowany na antenie Radia ZET od września do listopada. Wszystkie odcinki są dostępne na rozrywka.radiozet.pl/Niech-to-uslysza, w oraz na platformie Empik Go, gdzie produkcja zajęła 1. miejsce w październikowym rankingu najpopularniejszych audiobooków w serwisie.