Obserwuj w Google News

Spotkaj się z autorami „Niech to usłyszą”. 30 listopada opowiedzą o książce i serialu Radia ZET

2 min. czytania
29.11.2022 12:55
Zareaguj Reakcja

Serial Radia ZET „Niech to usłyszą” zachwyca słuchaczy. Od kilku dni produkcja jest również dostępna w formie książki, o której Wojciech Chmielarz i Jakub Ćwiek opowiedzą podczas wyjątkowego spotkania autorskiego. 30 listopada spotkaj się z twórcami „Niech to usłyszą” w warszawskim Koneserze.

Wojciech Chmielarz Jakub Ćwiek
fot. Radio ZET

Niech to usłyszą to pierwszy radiowy serial kryminalny w Polsce, którego autorami są Wojciech Chmielarz i Jakub Ćwiek. Wyreżyserowana przez Krzysztofa Czeczota produkcja liczy 40 odcinków, a cała akcja kręci się wokół porwania słynnej polskiej piosenkarki – Maggie. Serial ukazał się również w formie książki, która jest już dostępna w sprzedaży.

POSŁUCHAJ WSZYSTKICH ODCINKÓW "NIECH TO USŁYSZĄ"

Nasze słuchaczki na kolacji z autorami serialu "Niech to usłyszą". Co to był za wieczór!

Niech to usłyszą: spotkanie autorskie z Wojciechem Chmielarzem i Jakubem Ćwiekiem

23 listopada ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B. wspólna książka Wojciecha Chmielarza i Jakuba Ćwieka "Niech to usłyszą", która powstała na kanwie serialu kryminalnego emitowanego w Radiu ZET.

O serialu i książce Wojciech Chmielarz i Jakub Ćwiek opowiedzą podczas wyjątkowego spotkania autorskiego, które odbędzie 30 listopada o godz. 19:00 w Centrum Praskie Koneser.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Przerażający telefon do radiowego studia i dziennikarskie śledztwo, które prowadzi między największe polskie gwiazdy i celebrytów. Obsesja, która może kosztować ludzkie życie. Brutalna zbrodnia i tajemnica skrywana przez lata – brzmi opis wydawnictwa.

Serial „Niech to usłyszą” był emitowany na antenie Radia ZET od września do listopada. Wszystkie odcinki są dostępne na rozrywka.radiozet.pl/Niech-to-uslysza, w oraz na platformie Empik Go, gdzie produkcja zajęła 1. miejsce w październikowym rankingu najpopularniejszych audiobooków w serwisie.

Niech to usłyszą
fot.