Obserwuj w Google News

Radio ZET z akcją „Polska jest fajna” w Białymstoku. Marcin zgarnął 2 tys. zł na zwiedzanie kraju

2 min. czytania
07.11.2023 15:49
Zareaguj Reakcja

Michał Korościel wyruszył do Białegostoku, aby wręczyć Marcinowi bilet w Polskę. Nasz słuchacz wziął udział w akcji „Polska jest fajna” i w wyjątkowy sposób zareklamował swój wyjątkowy region. Będąc w stolicy Podlasia, nie mogliśmy nie pospacerować po mieście i nie zjeść przepysznych podlaskich przysmaków.

Polska jest fajna Michał Korościel Radio ZET Białystok
fot. Radio ZET

Już 11 listopada po raz kolejny będziemy obchodzić Święto Niepodległości. Z tej okazji przez cały tydzień chcemy pokazywać w Radiu ZET, że… POLSKA JEST FAJNA! Nasza akcja antenowa ma jeden cel. Pokazać, że mieszkamy w pięknym i interesującym kraju. Mieszkasz w niezwykłym miejscu? Twoje lokalne tradycje są wyjątkowe? A może twój region może pochwalić się przepyszną potrawą? Pochwal się tym i wygraj bilet w Polskę o wartości 2 tys. złotych.

KONKURS: Wygraj bilet w Polskę. Napisz nam, co wyjątkowego jest w Twoim regionie

Radio ZET z akcją „Polska jest fajna” w Białymstoku. Marcin zgarnął 2 tys. zł na zwiedzanie kraju

Nasi słuchacze zaprosili już ekipę Radia ZET do Nałęczowa i Lublina, a we wtorek znaleźliśmy się z misją podróżniczą w Białymstoku, gdzie Michał Korościel spotkał się z Marcinem tuż obok Pałacu Branickich. Słuchacz zgarnął 2 tys. złotych na zwiedzanie naszego pięknego kraju.

– Białystok to nie tylko Pałac Branickich. Mamy naprawdę piękne zabytki. Fajne kościoły. Renesansowe cerkiewki. Figurki misiów. Przepyszne regionalne jedzenie jak kartacze, pyzy czy sękacze. To trzeba naprawdę zobaczyć na własne oczy – mówi nasz słuchacz.

Białystok
fot.

Korościel zaliczył spacer po mieście, odwiedzając po drodze Kino Ton, Rynek Kościuszki, Muzeum Listopada czy ulicę Lipową. Nie obyło się też wizyty w restauracji, gdzie nasz prezenter spróbował prawdziwej babki ziemniaczanej. I nie żałuje!

– Pan Tomasz zrobi Wam taką babkę ziemniaczaną, że popamiętacie do końca życia!

Gdzie pojawimy się w środę? To zależy od Ciebie. Weź udział w konkursie „Polska jest fajna”. Słuchaj Radia ZET i śledź nasze social media.

Nie przegap