Obserwuj w Google News

Masz #ZETtalent? Pochwal się nim na TikToku i zostań częścią audycji „Lubię to!”

1 min. czytania
30.11.2023 09:55
Zareaguj Reakcja

#ZETtalent to nasz cykl na TikToku, w którym szukamy utalentowanych słuchaczy. Masz piękny głos, umiesz malować, świetnie tańczysz? Nagraj krótki film i opublikuj go pod naszym hashtagiem, a może to właśnie Ciebie pokażemy w programie „Lubię to”.

Mateusz Ptaszyński ZET Talent Lubię to Radio ZET
fot. Radio ZET

„Lubię to w Radiu ZET” to interaktywna audycja, w której Mateusz Ptaszyński przenosi nas między 20:00 a 23:00 w ekscytujący świat internetu. Chcesz być na bieżąco z trendami i hitami sieci? Dobrze trafiłeś. To nie koniec. Słuchacze będą mogli też spotkać popularne gwiazdy w wirtualnym studiu Radia ZET dostępnym na naszym TikToku. Mamy też swój własny hasthag, dzięki któremu możesz znaleźć się na naszej antenie.

Redakcja poleca

#ZETtalent w Radiu ZET. Nagraj wideo ze swoim talentem i opublikuj je na TikToku

Masz talent, którym chcesz się pochwalić przed wszystkimi? Dobrze trafiłeś. Być może Mateusz Ptaszyński szuka na TIkToku właśnie Ciebie. Nasz prowadzący od poniedziałku do piątku dzielnie sprawdza wszystkie filmiki i dzieli się nimi na antenie Radia ZET.

Opublikuj krótki filmik ze swoim talentem na TikToku, koniecznie pamiętając o dodaniu hashtagu #ZETtalent. Nasza ekipa systematycznie przegląda wszystkie zgłoszenia. Kto wie, może już wkrótce usłyszysz siebie w Radiu ZET.

Nie przegap
Wersow Oskar Cyms Radio ZET
10 Zobacz galerię
fot. Radio ZET