,

Orange Warsaw Festival 2023 z Radiem ZET już 2-3 czerwca. Wygraj karnety na festiwal

24.05.2023 12:00

Orange Warsaw Festival 2023 pod patronatem Radia ZET zbliża się wielkimi krokami. Chcesz zobaczyć na żywo Ellie Goulding, Sama Smitha, Darię Zawiałow, Martina Garrixa i Vito Bambino?  Dzięki Radiu ZET jest to możliwe! Słuchaj uważnie naszej anteny i zdobądź karnet na jedną z najgorętszych imprez tego roku.

Orange Warsaw Festival 2023
fot. mat. prasowe

Orange Warsaw Festival 2023 zapowiada się znakomicie. W dniach 2-3 czerwca na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec zobaczymy występy najpopularniejszych polskich i zagranicznych gwiazd muzyki. Na miejscu nie zabraknie też strefy Radia ZET.

SŁUCHAJ RADIA ZET ONLINE

Orange Warsaw Festival 2023 z Radiem ZET. Wygraj karnety na festiwal

Z Radiem ZET możesz zobaczyć na żywo najpopularniejszych artystów. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs, w którym możesz wygrać bilety na Orange Warsaw Festival 2023.

Od 24 maja słuchaj uważnie Radia ZET i zdobądź karnet na jedną z najgorętszych imprez tego roku. Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Kto wystąpi na Orange Warsaw Festival 2023?

  • 2 czerwca – Sam Smith, Zara Larsson, The Kid LAROI, AURORA, Ralph Kaminski, Vito Bambino, Jan Rapowanie, Alina Pash, Daria ze Śląska
  • 3 czerwca – Martin Garrix, Ellie Goulding, The 1975, OKI, Daria Zawiałow, Igo, Jann, Otsochodzi, Faustyna Maciejczuk

Logo radiozet Dzieje się