Obserwuj w Google News

Open’er Festival 2024 z Radiem ZET. Wygraj karnety na festiwal w Gdyni

1 min. czytania
25.06.2024 10:00

Open’er Festival 2024 pod patronatem Radia ZET odbędzie się w dniach 3-6 lipca. Chcesz zobaczyć na żywo największe gwiazdy muzyki, m.in. Duę Lipę, Sama Smitha, Maneskin, Hoziera, Doję Cat czy Foo Fighters? Dzięki Radiu ZET jest to możliwe! Słuchaj uważnie naszej anteny i zdobądź karnet na najgorętszy festiwal tego lata.

Opener Festival 2024
fot. mat. prasowe

Open’er Festival 2024 z Radiem ZET. Wygraj karnety na festiwal w Gdyni

[KONKURS ZAKOŃCZONY]

Open’er Festival 2024 coraz bliżej. Na terenie jednego z najpopularniejszych polskich festiwali nie zabraknie strefy Radia ZET, skąd nasi prezenterzy Agnieszka Kołodziejska i Mateusz Ptaszyński poprowadzą wyjątkowy program festiwalowy. Lotnisko Gdynia-Kosakowo wypełni się nie tylko tysiącami festiwalowiczów, ale również najpopularniejszymi polskimi i zagranicznymi gwiazdami muzyki.

Redakcja poleca

Dzięki Radiu ZET możesz przeżyć te niezapomniane festiwalowe emocje. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs, w którym możesz wygrać bilety na Open’er Festival 2024.

Od 24 czerwca słuchaj uważnie Radia ZET, zadzwoń w odpowiednim momencie na numer 321 321 321 i zdobądź karnet na jedną z najgorętszych imprez tego roku. Regulamin konkursu dostępny jest poniżej.

Redakcja poleca