Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Musiała polizać... kostkę brukową: "Słone jak cholera!"

2 min. czytania
31.01.2023 15:14
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Pani Danuta długo nie zapomni tego dnia.

Nosel wkręca w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

KLIKNIJ, ABY POSŁUCHAĆ WSZYSTKICH WKRĘTÓW NOSELA

Redakcja poleca

Nosel wkręca w Radiu ZET. Pani Danuta musiała polizać kostkę brukową: "Słone jak cholera!"

Pani Danuta zamówiła kostkę brukową. Okazało się jednak, że do sprzedaży trafiła felerna partia.

Mamy felerną partię, bo ten odpad chiński jednak został zmielony. Dlatego poszło to w kostkę brukową. Chcę jednak sprawdzić, ponieważ nie wszyscy dostali kostkę z tym zmielonym odpadem – mówi sprzedawczyni.

Jak ja mam to sprawdzić? – pyta słuchaczka.

Czy ma Pani dostęp do tej kostki? Niech Pani sobie weźmie nożyk. Im prędzej, tym lepiej. Wysłałabym od razu chłopaków, żeby zabrali, jeśli Pani ma ten zmielony miał po odpadzie. (…) Proszę zdrapać z jednej kostki warstwę wierzchnią. Tyle ile się da. Niech pani to posmakuje, czy ma posmak słony.

Redakcja poleca

Ja mam tego spróbować?

Wystarczy na język. Od razu będę wiedziała.

Słone! Słone jak cholera!

Jak wyjaśni się ta historia? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca