Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Tabletki nasenne w... przedszkolu?! [WIDEO]

2 min. czytania
29.12.2022 11:00
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Pani Edyta otrzymała niespodziewany telefon z przedszkola w sprawie syna Nikodema.

Kamil Nosel wkręca
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

KLIKNIJ, ABY POSŁUCHAĆ WSZYSTKICH WKRĘTÓW NOSELA

Redakcja poleca

Nosel wkręca w Radiu ZET. Tabletki nasenne w przedszkolu?! [WIDEO]

4-letni Nikodem uczęszcza do przedszkola nr 1. Okazuje się, że chłopiec nie śpi już w ciągu dnia, a w jego grupie znajdują się młodsze dzieci. Pani Edyta, która jest mamą Nikodema, otrzymała pilny telefon w tej sprawie.

Dlaczego Pani nic nam nie mówiła, że Nikodem na 4 lata? – zapytała Linoleum Lucyna.

W styczniu będzie miał 5 lat, a przecież dzieciaki przyszły teraz do grupy, które w grudniu będą dopiero kończyły 3 lata – odpowiedziała mama chłopca.

No właśnie. Dlatego dzwonię do Pani, ponieważ nie możemy doprowadzić do takiej sytuacji, że dzieci będą odstawały od całej grupy. (…) Rodzice przyjdą i powiedzą, że w przedszkolu jest dyskryminacja i będę miała wielkie problemy.

Ale on nie śpi w dzień.

No to trzeba cofnąć go do tego momentu, jak spał – poinformowała pracowniczka przedszkola i w drodze kompromisu zaproponowała podawanie chłopcu... tabletek nasennych przed leżakowaniem.

Co na to Pani Edyta? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca