Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Wystające śruby w samochodzie? „Mogą kłuć w... ”

2 min. czytania
17.01.2023 09:43
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Słuchaczka dostała pilny telefon od mechanika.

Kamil Nosel wkręca w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

KLIKNIJ, ABY POSŁUCHAĆ WSZYSTKICH WKRĘTÓW NOSELA

Redakcja poleca

Nosel wkręca w Radiu ZET. Wystające śruby w samochodzie? „Mogą kłuć w...”

Bolec Bogdan pracuje w warsztacie samochodowym, w którym słuchaczka chce naprawić swój srebrny samochód. Do wymiany będzie m.in. sprzęgło. To jednak nie koniec.

Tylko mamy jeden problem. Jak chłopaki się zabierali do tego sprzęgła od wewnętrza, wyciągnęli Pani siedzenie od kierowcy. Nie ma śrub do tego – mówi.

Do przymocowania siedzenia?

Tak – wyjaśnia Bolec Bogdan i dodaje, że brakuje aż ośmiu śrub, więc… mechanik zaproponował pewne rozwiązanie: „Jak Pani chce, to ja to normalnie przykleję. Mam śruby, ale są dłuższe i będzie wystawać i będzie mogło kłuć. No to niech mi Pani powie. Albo mogę zamontować te dłuższe, ale wtedy będzie Pani czuła pod siedzeniem, albo mogę normalnie przykleić”.

Co na to słuchaczka? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca